BGONAIR Live

Нечовешко: Хапче не е пил в живота си, оставят го в дома и на сутринта е починал


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

55
анонимен
преди 1 година
Харесвам 4 Не харесвам 0
Не са се разбрали. Персоналът не е вярвал, че наистина го пращат за гледане.
отговор Сигнализирай
54
Калоян
преди 1 година
Харесвам 8 Не харесвам 2
Да бяха кучета, да изляза на протест, ама то някакви си хора. Били изтезавани... Ами кученцата? Та дотам я докарахме. Това не е просто подчовешко, каквото и наказание да има за тези изверги, ще е малко. А то наказание се очертава и да няма. А тези, чиито действия и бездействия водят до тази ненаказуемост относно тези извращения, трябва да си отидат от този свят в адски мъки и да излъчват края им в национален ефир. Та, скъпо наше общество - дайте за кученцата...
отговор Сигнализирай
53
___
преди 1 година
Харесвам 10 Не харесвам 1
Нечовешко е да. Да оставиш чичо си точно на Бъдни вечер, че да не ви се пречка на масата. Поне да бяхте изчакали да минат празниците, че да се ви се порадва още малко.
отговор Сигнализирай
52
3737
преди 1 година
Харесвам 13 Не харесвам 0
Един проблем, на който години не се обръщаше внимание. Липсва персонал. Липсва подготвен персонал. Отделно от това голяма част от работещите са крайно меркантилни, и от години е така. Примери в последно време бол. Разни тарикати разбраха, че могат да изкарват пари, а ако случайно попаднат на някой възрастен без деца или с такива крайно безхаберни и на другия край на света, обсебва цялото му имущество. Печалбата се увеличава в пъти.
отговор Сигнализирай
51
анонимен
преди 1 година
Харесвам 0 Не харесвам 1
До: анонимен 53 Няма да е за 6 месеца, ама надявай се
отговор Сигнализирай
50
анонимен
преди 1 година
Харесвам 1 Не харесвам 1
До: УдобничкоСкъсала се е да ври и кипи. :D 2000-3000 човека без работа ходят насам-натам и обясняват глупости .....За щастие всичко приключи..... само трябва да изчакаме още 6 месеца и да се приключва тая драма.....
отговор Сигнализирай
49
24 декември
преди 1 година
Харесвам 11 Не харесвам 1
Будни Вечер - кой оставя роднина на такъв свят ден на улицата, на чужди хора?.... Явно човекът вече в берял душа и "роднините" му са искали да се отърват от него... Сега видяха възможност да съдят и да изкарат пари от починалия
отговор Сигнализирай
48
анонимен
преди 1 година
Харесвам 4 Не харесвам 8
Точно за това трябва да приемем еврото. Когато има повече контрол тези неща ще спрат.
отговор Сигнализирай
47
Удобничко
преди 1 година
Харесвам 11 Не харесвам 4
Сега ли разбрахте за тези хора ве мекотели. Когато държавата ври и кипи заради еврото. Тези "домове" ги има от години. Всички ги знаят. Ама вие сега точно решихте да ги откриете.
отговор Сигнализирай
46
измекяри
преди 1 година
Харесвам 14 Не харесвам 1
Двете големи телевизии и БНТ все едно имат един собственик. По всички дават едни и същи новини по едно и също време! Отделен е въпросът колко са жалки тези дечица, които сега се сетили да се оплакват от "домовете", в които натирили родителите си, без да се поинтересуват от условията, без да се виждат и дори без да се чуват с тях. Собствените им деца не ги е грижа, а какво остава за чуждите хора.
отговор Сигнализирай
Новини