BGONAIR Live

Нечовешко: Хапче не е пил в живота си, оставят го в дома и на сутринта е починал


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

35
анонимен
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 16
За съжаление това е наследството от 45 години комунизъм и руската окупация.
отговор Сигнализирай
34
бг Тренера
преди 1 година
Харесвам 5 Не харесвам 1
влизаш и не излизаш - тва става по тези домове !
отговор Сигнализирай
33
Вежди Рашидов
преди 1 година
Харесвам 2 Не харесвам 1
Ами то и Тургут Йозал не беше бил българска лимонада, ама се гътна от първата глътка.
отговор Сигнализирай
32
при Коня
преди 1 година
Харесвам 4 Не харесвам 3
Газови камери имало ли е в тези домове за възрастни хора..Фашизма се завърна като озъбено свирепо куче,същият като преди 09.09.1944г.
отговор Сигнализирай
31
Шизофрения
преди 1 година
Харесвам 12 Не харесвам 0
Не оправдавам *** от така наречените домове но питам децата на този човек не се ли поинтересуваха къде го оставят. Хората кучетата си оставят при приятели когато отсъстват. Няма ли хора срещу заплащане които да го гледат в дома му? И Вас да Ви хвърлят в тази скотобойна и Вие за седмица ще си отидете от мъка.
отговор Сигнализирай
30
тц тц тц
преди 1 година
Харесвам 13 Не харесвам 1
Звучи като програма за изтребване на стари хора.
отговор Сигнализирай
29
анонимен
преди 1 година
Харесвам 4 Не харесвам 1
До: миг21Министърът обяви, че прокуратурата започва проверка във връзка с твърдения, че собствениците на "къщите за гости" са имали траурна агенция...
отговор Сигнализирай
28
оо
преди 1 година
Харесвам 0 Не харесвам 0
1700лв или 2200лв вземат
отговор Сигнализирай
27
питанката
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 0
Жозе Барел и Урсула (шефката) на ЕС знаят ли за тези филми на ужасите в БГ.
отговор Сигнализирай
26
анонимен
преди 1 година
Харесвам 4 Не харесвам 0
До: До 23 Еврозоната и ес ти казва колко евро харчиш и за какво. И то населението не може да се лекува и намалева, че е постоянно мизерия и ограничение на парата.
отговор Сигнализирай
Новини