IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Пеевски към младите: Нашата мисия е да върнем държавата на хората


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

29
РАБОТНИК
преди 4 часа
Харесвам 3 Не харесвам 0
Да върнеш д-вата на хората означава да върнеш тоталитаризма.А Шиши точно това иска-да краде и да ни казва колко много се грижи.Така беше при Т.Живков.Но младите като нямат гражданско съзнание и познания ще си сложат сами въжето,възхвалявайки как единствен Шиши ще се грижи за тях.Задава се чудовище и ако българите не излязат да гласуват масово ще стане много зле.ББ се върна на бял кон,подкрепен от Шиши и виждаме-високи цени и тежки дни.
отговор Сигнализирай
28
какво
преди 4 часа
Харесвам 3 Не харесвам 0
генетично недоразумение трябва да бъдеш, за да гласуваш за свинкята?
отговор Сигнализирай
27
анонимен
преди 5 часа
Харесвам 7 Не харесвам 0
Всичко това казано от него звучи цинично. Отвращава.
отговор Сигнализирай
26
анонимен
преди 5 часа
Харесвам 4 Не харесвам 0
Чалгария на Три Прасета! Нашата мисия е прасетата да управляват всички хора! Всички жимотни и хора ще са Равни и ще ходят на четири крака по улиците! Четири крака - добро, два крака - лошо! Да живее Свещенната Свинска Империя Чалгария! Слава Прасолини Пеевски!
отговор Сигнализирай
25
анонимен
преди 6 часа
Харесвам 4 Не харесвам 0
Младото поколение безскрупулни и нискочели кариеристи
отговор Сигнализирай
24
Жалки сме
преди 6 часа
Харесвам 6 Не харесвам 0
Че то държава отдавна няма.Такива като Пеевски я ограбиха и разпродадоха на колонизаторите.Тук в резервата останахме старите и глупави индиянци.
отговор Сигнализирай
23
Борисов
преди 6 часа
Харесвам 0 Не харесвам 3
Пеевски президент! И началник на ДАНС! И шеф на КТБ!
отговор Сигнализирай
22
анонимен
преди 6 часа
Харесвам 4 Не харесвам 0
Каква мила картинка! Едно време младият голобрад Делянчо стоеше на първи ред на събранията на НДСВ и ходеше да поздравява Царедворците. Тогава още беше бедняк. Сега се охранил финансово и физически, тръгнал да поздравява днешните младежи. Искал да връща държавата на хората, но забравил да каже, преди да даде държавата, първо трябва да му дадат парите.
отговор Сигнализирай
21
Дааааам
преди 6 часа
Харесвам 10 Не харесвам 0
Държавата на хората. Хората, това съм АЗ.
отговор Сигнализирай
20
анонимен
преди 6 часа
Харесвам 15 Не харесвам 0
Малки, гладни кариеристчета се облизват за огризки, подхвърлени от Прасето.
отговор Сигнализирай
Новини