IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Борисов: Аз съм си най-добре от всички, ще ви заведа в еврозоната


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

80
анонимен
преди 8 месеца
Харесвам 24 Не харесвам 0
Тоя журналистите го търсят за забавление,вадят го от равновесие и след това се кефят
отговор Сигнализирай
79
Бай дрън
преди 8 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 31
До всички *** драскачи щом еврото и всичко свързано с ЕС и НАТО е лошо що не идете при Путин там ви е мястото ама не тука сте си добре живот си живеете все плюете а правите сделки с евро и децата и внуците ви пращат пари от лошия запад
отговор Сигнализирай
78
анонимен
преди 8 месеца
Харесвам 19 Не харесвам 0
Къде влизаш като Тошко Африкански от ИТН им го каза на лекарете че влизат но той ще им вкара от Африка на 500 $ заплати.
отговор Сигнализирай
77
анонимен
преди 8 месеца
Харесвам 27 Не харесвам 0
Еврозоната е фалирала виж че даже немат работна ръка и внасат извън еврозоната.
отговор Сигнализирай
76
Ивза
преди 8 месеца
Харесвам 17 Не харесвам 1
Този иска да каже,че ще ни заведе в АДА.Българи,овце ли сте ,че да ви водят в касапницата.Стига с това евро.Ще се съглася,но при условие, че над 1 милион лева се обменят срещу 0,01 евро.Хайде да го видя какво ще каже ББ.
отговор Сигнализирай
75
хммм
преди 8 месеца
Харесвам 17 Не харесвам 0
Един мъдър човек е казал нещо подобно преди години-Човек който си знае кво му е, само аз си знам кво ми е! Божинкатааа
отговор Сигнализирай
74
анонимен
преди 8 месеца
Харесвам 30 Не харесвам 0
дебелаци, тошковци, това е нивото на "елита"
отговор Сигнализирай
73
анонимен
преди 8 месеца
Харесвам 27 Не харесвам 0
Как няма да му е добре,напазарува си Итн и БСП,напазарува си половината опозиция и сега само чака еврозоната да предлага валутния резерв и да бълбука заеми за шкафчето...
отговор Сигнализирай
72
Касабов
преди 8 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 1
Започна да говори така след една среща с Орбан, не помня коя година беше. Същата Орбан се похвали, че Унгария я чакала "Орбанизация". След срещата им каза, че са си говорили доста с Борисов и той, Орбан, му бил дал много ценни съвети, как да е вечно на власт. Прозвуча ми само по един-единствен начин - как се манипулират избори без да се усети стадото. Още тогава ми светна крушката, че крехката ни демокрация ще бъде брутално употребена, а след това и умъртвена.
отговор Сигнализирай
71
Тенгри кан
преди 8 месеца
Харесвам 26 Не харесвам 3
Мутрафона гаври електората;))) А, когато стреля 14 пъти с РПГ лично уби човек и разруши частен имот? Били го влачили с белезници;))) Еми, така е, властта, Тикво, един път си цар, друг път - пуммияр!;))) а ти винаги си бил пуммияр и никога цар!
отговор Сигнализирай
Новини