BGONAIR Live

Вот на недоверие №3 влиза за обсъждане в пленарната зала на НС


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

1
Обективен
преди 11 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 4
Гледахте ли вчера Боко Тиквата на въпрос на журналистка какво мисли за вота на недоверие , как се разхвърчаха слюнки от устата му ,ругаейки на висок тон журналистката.
отговор Сигнализирай
Новини