IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

ЕП ни даде зелена светлина: България се присъединява към еврозоната на 1 януари 2026 година


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

18
анонимен
преди 2 седмици
Харесвам 6 Не харесвам 0
А бе, Украйна защо не я приеха в НАТО 2000? България я взеха още 2004. А Украйна защо не я взеха 2004? Защо не я взеха 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014? 2014 защо не я взеха? 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021 и все не я взимат? Кога ще я вземат в НАТО, кога ще я вземат покрайнината, а? И това ли ще стане, и това ли ще стане? А кога ще стане? Е, ще стане, ще стане, и това ще стане, нали? 2035? Или 2045? Или 2070? И това ще стане, ще стане - ха ха ха хааааа!
отговор Сигнализирай
17
анонимен
преди 2 седмици
Харесвам 14 Не харесвам 8
Владислав Горанов: "Няма да има изменение на цените само заради замяната на валутата". Изобщо няма да е заради валутата, ЕС е в криза, икономиката се свива, заводите затварят, произвежда се по-малко, малко стоки, повече пари - цените растат. ЕС не може да произвежда - няма нито суровини, нито енергии. Гражданите на съюза обедняват, и това няма нищо общо с валутата. На запад ще обедняват, в България мизерията ще става все по-жестока, каквато и валута да приемат българите.
отговор Сигнализирай
16
анонимен
преди 2 седмици
Харесвам 10 Не харесвам 9
Никой в България не е създал толкова много русофили, колкото розовите понита от ппдб! Никой!
отговор Сигнализирай
15
анонимен
преди 2 седмици
Харесвам 17 Не харесвам 15
Браво. България е в еврозоната. Копейкин ще падне от прозореда.
отговор Сигнализирай
14
анонимен
преди 2 седмици
Харесвам 5 Не харесвам 12
Радев още ли не е излязъл от президентството с високо вдигнато поздравително приветствие? Към он, Радевич, нали си президент "обединител", не губи време а бегай да целуваш ръката (ръцете) на Баце и Шиши, за да не целуваш после публично срамотите им.
отговор Сигнализирай
13
анонимен
преди 2 седмици
Харесвам 5 Не харесвам 1
До: анонименОще вчера го обявиха в Еврогрупата, днес ще го потвърдят и в Съвета.
отговор Сигнализирай
12
Нане
преди 2 седмици
Харесвам 13 Не харесвам 13
До 1 януари, що има вода да изтече, и що капи да опустеят.... Я влеземе, я не.... празноглавите кухоатлантици, да не бързат да се радват.... ===)))
отговор Сигнализирай
11
До 9
преди 2 седмици
Харесвам 3 Не харесвам 4
Хубаво е че няма да оставиш поколение
отговор Сигнализирай
10
анонимен
преди 2 седмици
Харесвам 19 Не харесвам 6
Честито колония.
отговор Сигнализирай
9
до 7
преди 2 седмици
Харесвам 3 Не харесвам 2
Я, тука имаме глух.
отговор Сигнализирай
Новини