BGONAIR Live

България с нов план за отбрана, ще подкрепяме Украйна докато е необходимо


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

298
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 13 Не харесвам 0
До: анонимен 332: Ами че Радев е избран за президент от мнозинството гласували на избори, както се казва "глас народен, глас божи". Защо не се проведе референдум с въпрос "Трябва ли да помагаме на Украина и кое трябва да се финансира приоритетно, здравеопазването, инфраструктурата, образованието и социалната дейност в България или закупуване на оръжие, което да се даде на Украина?".
отговор Сигнализирай
297
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 13
А ся стана, виновна е Украйна че я нападнали.... ее браво, а Малайзия не е ли виновна че е горещо?
отговор Сигнализирай
296
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 12 Не харесвам 3
До: блатото Путеландия 294: Какъв неутралитет от Запада, при нападението на хитлеристка Германия срещу СССР на 22.06.1941 г. Ви се привижда. Вижте архивните данни за националния състав на нахлуващата армия. Почти от всички западноевропейски народи. За Германия е работила цялата икономика на най-развитата промишлено част на света. Само чешките заводи до 1941 г. са произвели повече танкове от САЩ. Дори и ние сме изнасяли селскостопанската си продукция основно за Германия.
отговор Сигнализирай
295
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 18 Не харесвам 0
Те на времето така са казвали че ще подкрепят и Хитлер колкото е необходимо.После като ги е подписал народния съд са си получили заслуженото.Та и днешните така.
отговор Сигнализирай
294
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 0
А ти каво искаш, да дойдат лично и ти направят *** ли?
отговор Сигнализирай
293
16
преди 11 месеца
Харесвам 24 Не харесвам 1
Аз не съм давал съгласието си да подкрепяме украйна. Защо някакъв го прави от името на всички?
отговор Сигнализирай
292
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 13 Не харесвам 2
Какво стана с 200 натовски генерали убити от руски ракетен удар в Украйна, поне един няма ли име? А с американските биолаборатории? А с гълъбите пренасящи Ковид? А с разпънатото на кръст дете от бандеровците, дето се оказа че е починало преди това от ПТП, а с холандския Боинг?
отговор Сигнализирай
291
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 0
Ха, досега не беше ставало дума, че на железков брат му е адмирал в нату
отговор Сигнализирай
290
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 15 Не харесвам 0
Тоя заем, дето пишат по сайтовете за него, за какво го теглят? За подкрепа на Украйна ли е? Нито питат, нито обявяват, правят си каквото решат, но говорят в мн.ч. от името на всички българи. Я да изкарат списък на тия, дето са готови да подкрепят Украйна и да я подкрепят от собствените си сметки, не от общите пари..
отговор Сигнализирай
289
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 2
И ние ще ви търпим, докато е необходимо, но да знаеш, че това време изтича много скоро
отговор Сигнализирай
Новини