BGONAIR Live

България с нов план за отбрана, ще подкрепяме Украйна докато е необходимо


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

248
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 3
НАТО стана за смях пред целия свят. НАТО се оказа един ялов съюз
отговор Сигнализирай
247
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 3
На всеки 80-100 години Западът се заиграва с Русия, за да стои още толкова години нассрран и да си ближе раните.
отговор Сигнализирай
246
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 3
"Като народ ние можем да се гордеем, че всичките ни народни деятели и патриоти: Г.Раковски, Л.Каравелов, В.Левски, Хр.Ботйов, А.Кънчев, П.Волов, Г.Бенковски и проч., са биле против официална Русия. Никога те не са апелирали към нея, защото са знаяли, че нейний камшик повече боли от турския."(Захари Стоянов, из предисловието към брошурата на Г.С. Раковски "Преселение в Русия или руската убийствена политика за българите", 1886 г.)
отговор Сигнализирай
245
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 5
Руснака беззъб, ходи с по 5 зъба в устата, нямат пари за лекар, измират като мyxu от болести, лоша храна, стрес и безизходица, но ще се въоръжава да воюва срещу НАТО - хи-хи-хи-хи
отговор Сигнализирай
244
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 1
Незалежната се превърна в призрак, който броди по света и търси оръжие, а вече и хора за война срещу Русия.
отговор Сигнализирай
243
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 2
ИТН и БСП продадоха народа
отговор Сигнализирай
242
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 3
До: анонимен 263 Абе драскачо, сега пък националния предател Стамболов ли взе да ми цитираш? Нашия народ толкова много му е харесал делата и драсканиците, че накрая му разцепи главата с ятаган. И тоя национален предател сега ми го цитира същия като него.
отговор Сигнализирай
241
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 0
Не им е хубаво на НАТО. Ами, има от какво да се страхуват.
отговор Сигнализирай
240
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 1
Русия, Китай, Северна Корея и Иран означават шах и мат за Запада.
отговор Сигнализирай
239
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 1
аз съм против въоръжаването, не ми пука , че Русия ще победи. Искам аз да съм добре. Американците пет пари не дават за славяните, ние сме тор за тях, ако де избием сами те ще помагат. До тук ни намалиха с 1.5млн храбри украински и руски мъже. Които заедно щяха са стигнат до Париж. А те се избиха за кефа на капитала. Лу.дост
отговор Сигнализирай
Новини