IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

"Ангели на пътя": Oсвобождаването на Дебора е гавра с паметта на децата, убити при катастрофи


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

14
Христо Христов
преди 1 ден
Харесвам 0 Не харесвам 0
До: случаен минувач/12 "Показват пътната полиция в Германия. Там няма шест - пет. " - ти кво очакваш? Че ако у нас застане екипът с камерите зад гърба на полицая да го снима, той ще почне да си удря палката и да вика "ко правим сега ли".
отговор Сигнализирай
13
Христо Христов
преди 1 ден
Харесвам 1 Не харесвам 0
До: Барон Мюнхаузен/4 "Определено държавата ни е най-корумпираната в Европа" - и защо си мислиш така? Може би защото не си живял достатъчно дълго в развитите демократични страни на Европа... Да не забравяме,че ЕК написа в доклада си лани, че в България няма проблеми с корупцията и върховенството на закона.
отговор Сигнализирай
12
случаен минувач
преди 1 ден
Харесвам 1 Не харесвам 0
По Дискавари ченъл върви едно предаване - "Катаджии". Показват пътната полиция в Германия. Там няма шест - пет. Спират и съставят актове за елементарни неща - например колата вдига много шум. Или от ауспуха излиза много пушек. Или че нямаш триъгълник. И прочие. Глобите са ужасни - от 300 Е нагоре. А за каране в нетрезво състояние или надрусан - конфискация на колата. И там не може да си удряш палката в другата длан и да питаш "И кво правим ся?". Нещо, което тука съм го виждал с очите си!
отговор Сигнализирай
11
Идиота
преди 1 ден
Харесвам 3 Не харесвам 5
Много ясно че ще я пуснат кво е направила голем праз стига си чешахте езиците и аз карам пил и не ми пука.
отговор Сигнализирай
10
Ох на Дедо
преди 1 ден
Харесвам 4 Не харесвам 0
Митю пайнера явно е звъннал на Глиган 1 или Глиган 2 да му пуснат подопечната! че требе да пее, да си връща заемите, ако изобщо някой ходи на такава като тая?
отговор Сигнализирай
9
Анонимен
преди 1 ден
Харесвам 4 Не харесвам 3
До#8, ти четеш ли заглавието и кой организира този протест? Заради такива некадърници и все неразбрали, за това сме на това положение.
отговор Сигнализирай
8
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 6 Не харесвам 9
Не разбрах кого е убила Дебора и защо не протестират срещу убилия трима в Разград пуснат на свобода?А той не е пил!Не е пил,ама трима са мъртви!
отговор Сигнализирай
7
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 16 Не харесвам 2
Как може да я пуснат, без да й дадат награда
отговор Сигнализирай
6
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 13 Не харесвам 2
До: анонимен 4 - Точно защото децата трябва да бъдат защитени, не да се возят с пияните си и дрогирани майки и да участват в катастрофи. С всяка друга жена това дете ще е по-защитено, отколкото кожато е с Дебора.
отговор Сигнализирай
5
Независим
преди 1 ден
Харесвам 17 Не харесвам 0
До: анонимен - А спомняте ли си за Иванчева,с дете в затвора,а после я разделиха с детето
отговор Сигнализирай
Новини