BGONAIR Live

Свещеник за параклиса на Седемте рилски езера: Еколозите си правят пиар


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

25
Мая
преди 10 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 2
Не му е мястото там. Не загрозявайте природата. Който иска среща с господа, храмове бол.
отговор Сигнализирай
24
Сатана
преди 10 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 4
Тези първо да си оправят храмовете който се разпадат ,сега решили параклис с дарения ако има балсами да даряват ще има . Макар ,че това ми се вижда безмислено и ще загрози гледката . Направо да постоят вила за патриарха да се радва на чист въздух и гледка. Явно искат да изгонят привържениците на Дънов който ходят да танцуват там или каквото правят край езерата .
отговор Сигнализирай
23
Гост 666
преди 10 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 3
За вярващите има църкви сега имам да дразнят тези който не вярваме . Слагат кръст и икона и който иска се моли. И там нали е резерват защо ще загрозяват жилетката с с църковна сграда .
отговор Сигнализирай
22
Ххх
преди 10 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 7
До: анонименБъди на анатема до девето коляно !
отговор Сигнализирай
21
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 9
Много редно е да има параклис точно там. Първо е мястото на Свети Йоан Рилски и второ държава и медии с пълна сила са се впрегнали да ни рекламираст езотеричния култ на Бялото Братство, за тях има определен терен за палатков лагер и тровят душите на българина с техните измислици.
отговор Сигнализирай
20
Георги
преди 10 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 9
На предтечите на антихриста всичко свързано с Бога ги дразни и винаги ще търсят повод да пречат, под един или друг предлог. Дано да успеят да го построят за слава Божия.
отговор Сигнализирай
19
Бай Хой
преди 10 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 19
Всеки, който е срещу изграждането на храмове, е пратеник на дявола. "Екоактивистите" им дайте някой лев и рязко ще замлъкнат.
отговор Сигнализирай
18
нагли сребролюбци
преди 10 месеца
Харесвам 22 Не харесвам 1
Империя с имоти за 10 милиарда до която нямат достъп НАП и данъчни , освободена от всякакви данъци и контрол, пълнеща гушата си от последните стотинки на наивните вярващи и лапайки немалка субсидия от бюджета отдавна е пуснала пипала във всеки държавен орган и структура ......
отговор Сигнализирай
17
Троян
преди 10 месеца
Харесвам 23 Не харесвам 4
Във планините човек може да се чуства съвсем близо до бога. Мошенници и шарлатани във черни раса нямат място там.
отговор Сигнализирай
16
ВОИСТИНА ВОСКРЕССЬ
преди 10 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 2
ВЕЛИКДЕНСКА НОЩ СВЕЩЕНА ПО КОМУНИЗЪМА В ТРОЯНСКИ МАНАСТИР - СВЕЩЕНА БЪЛГАРСКА ИКОНА НА ДЯКОН ИГНАТИЙ ПОЗНАТ КАТО ЛЪВСКИЙ - ДЕСЕТ БАБИЧКИ, А ПОПА ПИЯН НА МОТИКА, С ДЪНКИ ПОД РАСОТО ГЪГНЕ КАТО ПРОФ-ПРЕДСЕДАТЕЛ МОЛИТВАТА-ПАНЕГИРИКА!!!... ХА-ХА!!!...
отговор Сигнализирай
Новини