IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Отбелязваме 148 години от Шипченската епопея


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

10
анонимен
преди 4 дни
Харесвам 10 Не харесвам 0
Хем ви боли хем ви сърби евроджендърчета
отговор Сигнализирай
9
дезинформатор
преди 4 дни
Харесвам 1 Не харесвам 4
Добре, че ги е имало тогава тия няколко хиляди наши опълченци! Днес мисля са по-малко. Ако се наложи да се изпълнява подобна задача, едва ли ще се съберат и 1000 човека. Реално погледнато, ако не бе нашето опълчение, д ес можеше да сме някаква бивша република във война като тия в Украйна и бивша Югославия.
отговор Сигнализирай
8
Слава
преди 4 дни
Харесвам 8 Не харесвам 1
Вечна слава и поклон пред загиналите войни.Не осквернявайте костите им със смрадливите си зловония!Русия е империя.
отговор Сигнализирай
7
Войводата
преди 4 дни
Харесвам 7 Не харесвам 2
1. 3СВ 2. Малко ист. факти, които "нашите" историци "ушета" премълчават 3. През 17 в НИКОЙ в българия не е чувал думата българин и не би се сетил какво означава. 3. Русия финансира проекта История Словяно болгарска. Нарича я така защото не знае какъв етнос са "българите" славяни ли, турци ли, монголи ли 4. Русия пресъздаде българия от НУЛА 5. България предаде Русия, член е на ЕС (колония на Франция), член е на Франкофонията (голяма гордост), Нато (враг на Русия)
отговор Сигнализирай
6
Истината!
преди 4 дни
Харесвам 14 Не харесвам 1
Тия, които са писали постове по- долу, да отидат до Батак, Пещера, Брацигово, Плевенската Панорама, и т. нт. за да видят какви нещастници са, и колко са жалки! Ако не им стига, да нахлупват по един фес, и да заминават в Анадола! Слава на великите руски войни! Слава! Те оставиха костите си по нашия Балкан за да има България! Иначе сега майките, дъщерите и сестрите на тия, дето са писали по- долу щяха да мятат гьобеци в кратките паузи между оножданията от башибозука!
отговор Сигнализирай
5
СТРАНДЖАТА
преди 4 дни
Харесвам 3 Не харесвам 0
Руския Цар Освободи България от приятелите и съюзници на Владимир Путин.
отговор Сигнализирай
4
анонимен
преди 4 дни
Харесвам 2 Не харесвам 14
148 години руска зависимост
отговор Сигнализирай
3
Гласоподавател на ГЕ
преди 4 дни
Харесвам 3 Не харесвам 9
Ужас! Тази дата трябва да бъде заличена от календара! Как може нещо свързано с Русия да се празнува???
отговор Сигнализирай
2
анонимен
преди 4 дни
Харесвам 3 Не харесвам 9
САЩ, САЩ, САЩ НИ ОСВОБОДИ ОТ РУСКО РОБСТВО!
отговор Сигнализирай
1
анонимен
преди 4 дни
Харесвам 18 Не харесвам 2
Слава на Русия - освободителката на България от турско робство :))))))
отговор Сигнализирай
Новини