IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

"Продължаваме промяната" кани Борисов на протеста тази вечер във Варна


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

10
анонимен
преди 3 дни
Харесвам 20 Не харесвам 6
От тази промяна, така се променихме, че свят ни се зави.То бива безсрамие бива ама чак толкова не. Шефа им избяга а лакеите още вирят глави.
отговор Сигнализирай
9
анонимен
преди 3 дни
Харесвам 2 Не харесвам 0
До: Румен-ти щото си много смело...
отговор Сигнализирай
8
bob
преди 3 дни
Харесвам 17 Не харесвам 7
Оф.. променкаджииите пак решили да се правят на интересни. Че и да ползват името и снимката на Борисов за елементарната си жалка реклама.. Нагли престъпници.
отговор Сигнализирай
7
анонимен
преди 3 дни
Харесвам 9 Не харесвам 7
Казали са нещо много важно, а именно, че бойчо е напълно невъзможно да излезе пред народа, дето уж го избира,-----Тия които ще са на хепънинга не са го избирали. Все едно да очакваш, че Атанас Атанасов ще се появи на митинг на Възраждане и да се опита да вземе думата и да се обърне към митингуващите.
отговор Сигнализирай
6
анонимен
преди 3 дни
Харесвам 12 Не харесвам 3
На фалшивичко прилича! За протест, се иска първо разрешение, не знам колко време преди събитието! Общината на ПП би го издала с гриф "срочно", ама тук липсва дата, час и място на протеста. За нуждите на обективната истина, някой може да отиде на протеста да подкрепи Б.Коцев, други да видят Борисов, трети само за сеир. Все калабалък, дето се вика, а после ще си напишете статийката примерно "Над 50 000 души ....".
отговор Сигнализирай
5
Румен
преди 3 дни
Харесвам 12 Не харесвам 12
Тиквата е шубелия и ще се направи на умряла лисица
отговор Сигнализирай
4
даа
преди 3 дни
Харесвам 7 Не харесвам 11
Казали са нещо много важно, а именно, че бойчо е напълно невъзможно да излезе пред народа, дето уж го избира, без да го охраняват поне 10 човека. НАРОДЕ!!!!
отговор Сигнализирай
3
анонимен
преди 3 дни
Харесвам 13 Не харесвам 6
Киро Траволта се е маскирал да не го бият някъде, може и да го издирват за някое друго престъпление.
отговор Сигнализирай
2
анонимен
преди 3 дни
Харесвам 14 Не харесвам 2
Пак ли прайд
отговор Сигнализирай
1
анонимен
преди 3 дни
Харесвам 11 Не харесвам 3
А пък пп е канена около кофите за *** в градовете, които управлява. Да си почистят управлението.
отговор Сигнализирай
Новини