IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Патриарх Даниил: Богородица донесе радост за света


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

12
Сатана
преди 6 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 4
На кой свят на този с вярващите на измислици. Папата посреща разни, психично болни вярващи който харесват собствения си пол. Тези тука не казаха и дума против прайда .
отговор Сигнализирай
11
Зик
преди 6 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 1
Познавам хора който са кръстени но не са стъпвали в църква за празници от години. Вече не вярват в тези неща . А има вече толкова книги който доказват ,че тази религия е сбор от много вярвания и легенди митове. Добре ,че са тези измислени празници този да оправдае парите който взима.
отговор Сигнализирай
10
Гост 666
преди 6 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 2
Аууу нима . Че кой вярва ,вече в тези неща. Исус е еврейн , девата не е такава защото това е измислено от църквата. Библията е събрана от много напускане неща за този човек и как е живял , то повечето неща даже са легенда Или добавки към разказите за живота на този човек. 50 години след като науж е умрял е написана. Стария завет е еврейската тора - петокнижие.
отговор Сигнализирай
9
До 8,9
преди 6 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 1
Хубаво е че няма да оставиш поколение...
отговор Сигнализирай
8
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 3
Т.нар. "троица", или още "триединство" е някаква глупост измислена от човеци векове след смъртта на Исус Христос. Исус се е молил простирайки се на земята, подобно на мюсюлманите. И в Библията пише, че той е просто човек. Самият Исус на кръста казва "Боже, Боже, защо ме изостави!". Всичко е измислено за да се угоди на европейските царе да си укрепят властта. "Царят е божи наместник на земята" е също късно измислено. Първите християни са праведни. Всички след това са тотално невежи и заблудени.
отговор Сигнализирай
7
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 3
Най-тъпия патриарх, който сме имали.Къде са будните очи на Неофит, къде е тоя самозванец.Само ломоти шаблони, които никой не разбира.Точно така се привлича паството.Мястото му е в Русия, да си го вземат.
отговор Сигнализирай
6
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 5
Руски агент, избран незаконно.Сарафов, кога ще го разследваш, бе?
отговор Сигнализирай
5
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 5
Недей да сквернословиш, бе, руски агент.
отговор Сигнализирай
4
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 1
но не за всички
отговор Сигнализирай
3
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 5
Какъв свят, Християнството е малка еврейска секта достигнала до пословични размери благодарение на маниакалната си натрапчивост.
отговор Сигнализирай
Новини