IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Русия ни обяви за враг, но русофилите и Митрофанова се събраха и си попяха


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

429
анонимен
преди 1 час
Харесвам 8 Не харесвам 2
Всяка година половин България се изнася за Гърция , а гъркофили няма. Има русофили.
отговор Сигнализирай
428
Нане Вуте
преди 2 часа
Харесвам 6 Не харесвам 8
Врагове на Русия са продажните евроатлантици и *** русофоби!!!! А не българският народ! Не слагайте всички в един кюп!!!!!
отговор Сигнализирай
427
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 6 Не харесвам 2
Да ходи да я пляскат в русия
отговор Сигнализирай
426
Майната Ви
преди 2 часа
Харесвам 6 Не харесвам 4
Тези от снимката със знамената са от клуб "Последна грижа".
отговор Сигнализирай
425
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 8 Не харесвам 9
Горките евроатлантици, сега цял ден трябва да пишат глупости, за да убедят партньорите, че са мнозинство. И за някой евроцент, естествено. Което пък струва допълнителни средства на и без това изтънелия бюджет на съответните структури. Въобще, тези срещи на русофили са си жива провокация към НАТО и изискват среща за обсъждане на чл. 5 от Договора.
отговор Сигнализирай
424
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 6 Не харесвам 6
До: анонимен421 Къде ги тия руски бомби. От 10 години плашат света с ядрения си арсенал. Като руските високи технологии - всеки ден слушаме за тях, а се внасят даже самовари от метрополията им Китай.
отговор Сигнализирай
423
Костя
преди 2 часа
Харесвам 4 Не харесвам 3
Абе пачему *** трийти въй бе, шча ва атправляю и вам в Сибир с железнаму лошади!
отговор Сигнализирай
422
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 5 Не харесвам 7
войната е по-близо от всякога!!!! " днес" вие не се ли страхувате? защото ние се страхуваме, защото няма кой и какво да ни защити!?!
отговор Сигнализирай
421
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 10 Не харесвам 12
военолюбци и натоблизци от факти, ако се почувства застрашена, русия ще ни нацели с бомбите и въобще няма да ни цепи басма!! ние се страхуваме!!! а вие!??! до това доведе политиката на сащ и ес и нато
отговор Сигнализирай
420
Варна
преди 2 часа
Харесвам 11 Не харесвам 12
Русия не ни е враг!!Нашите *** джафкат срещу братски ,славянски народ!
отговор Сигнализирай
Новини