IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

18-годишното момиче, загинало в катастрофа край Троян, е имало книжка от месец


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

23
анонимен
преди 6 часа
Харесвам 0 Не харесвам 0
Време е да въведат забрана за млади шофьори да шофират в тъмната част на денонощието и до 1 година без придружител с Б категория. Могат да внасят промени в почивните дни, че им ставали много на хората, но за такива сериозни неща няма да се сетят. Всеки тинейджър в момента на взимане на книжка му се купува кола и освен себе си отрепва още деца, които се накачулят в колата. Да се забрани шофиране без придружител, това е!
отговор Сигнализирай
22
анонимен
преди 10 часа
Харесвам 6 Не харесвам 0
Какво нощно шофиране по време на шафьорския курс бре? В закона за движение по пътищата е записано, че на учебни автомобили е забранено движението в тъмната част на денонощието. Хайде първо да оправят закона политиците ни.
отговор Сигнализирай
21
анонимен
преди 10 часа
Харесвам 2 Не харесвам 0
Предния и той така беше от месец шофьор. Очевидно се коват качествени шофьори в школите.
отговор Сигнализирай
20
хммм
преди 10 часа
Харесвам 8 Не харесвам 2
Ама че сте западни самооо! Кола с трима тинейджъри се обръща по таван и първото за което се сещате е-системата куца, няма курмуване което се провежда през ноща трябва да се съди най-вероятно инструктора и системата, няма как да са виновни например децата те никога не са, автомобила се е обърнал най-вероятно с 40км в час по таван, няма веротност да са усилили чалгата до края и да са карали с 230км в час при позволени 70, това въобще няма как да е възможно! Може и луната да е виновна също, ЛОГИКА!
отговор Сигнализирай
19
анонимен
преди 10 часа
Харесвам 4 Не харесвам 0
Ако питате мен, най-тежко пострадалият е този който е умрял. Но щом експертите казват друго, кой съм аз, че да споря
отговор Сигнализирай
18
демократ
преди 10 часа
Харесвам 0 Не харесвам 1
Така е демократично.
отговор Сигнализирай
17
анонимен
преди 10 часа
Харесвам 4 Не харесвам 0
Полицаят с типична милиционери изказ заявява, че тепърва ще се установява дали са били с колани, след като отдавна са извадени. А за състоянието на пътя нищо не казва.
отговор Сигнализирай
16
анонимен
преди 10 часа
Харесвам 6 Не харесвам 0
На мен каквото ми пее чалга -радиото това спазвам като закони
отговор Сигнализирай
15
с любов
преди 10 часа
Харесвам 14 Не харесвам 0
Бясно карай , на червено , НАПРАВИ ЗА МЕНЕ НЕЩО ОТКАЧЕНО !!! Всичко живо да ни псува ! и така нататъка
отговор Сигнализирай
14
анонимен
преди 11 часа
Харесвам 15 Не харесвам 0
Няма школа която да подготви младите чалгарчета така, че след излизане от чалготеката да надуят газ с 200 км., за да си допият другаде. Евентуално F1 школа, ама курса ще е към 2 мил.
отговор Сигнализирай
Новини