IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Блъснаха 75-годишен на пешеходна на бул. “Черни връх” в София


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

8
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 1 Не харесвам 0
И пак се прави ненужен тест на другия водач който е спрял да изчака пешеходеца. Защо са се ограничили само до тези двама водачи? Трябвало е да тестват всички водачи в двете посоки. Явно им е хоби да тестват водачите без основателна причина. Това че бутнатия се е ударил после в изчакващата кола не е основание.
отговор Сигнализирай
7
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 1 Не харесвам 0
тестовете им са чисти, 99,5% от птпп са с трезви водачи, но яко се тества с цел рекет и симулация на работа
отговор Сигнализирай
6
Сиенен
преди 4 часа
Харесвам 3 Не харесвам 0
Това нашенски журналист да обясни ясно и разбрано какво и как точно се е случило е - уви .... Та и тук ...
отговор Сигнализирай
5
Бай_Урко
преди 5 часа
Харесвам 4 Не харесвам 0
На 80 год оставаше и друсан да е дядото който е шофира!!!
отговор Сигнализирай
4
анонимен
преди 5 часа
Харесвам 0 Не харесвам 0
Към 3. Заслужили са си го, ако успяват.
отговор Сигнализирай
3
анонимен
преди 5 часа
Харесвам 2 Не харесвам 0
Аз съм по-млад трудноподвижен, но се движа, не си позволявам отдавна да шофирам. Но има активни хора над 80, генетика. По-често подновяване на шофьорска книжка с практически изпит, безплатно.
отговор Сигнализирай
2
На пешеходна,
преди 5 часа
Харесвам 3 Не харесвам 4
ама не съвсем. Щом е имало спрял на пътеката, значи тоя е минал зад него, за да го удари следващият и той да се подпре на първия спрял.
отговор Сигнализирай
1
6000 РУСКИ ПЕНСИИ
преди 5 часа
Харесвам 4 Не харесвам 4
СА МНОГО АГРЕСИВНИ СПРЯМО БЪЛГАРИТЕ, КОИТО ИСКАТ ДА СА СВОБОДНИ ОТ РУСКОТО РОБСТВО
отговор Сигнализирай
Новини