IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Терзиев: Държавата да обърне внимание на нуждите на София в бюджета


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

6
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 6 Не харесвам 1
Работа ,работа .работа! Искате но няма уж най големите богаташи сте в столицата а пари немате или не давате!Пак опряхте до бедната провинция и селяните да ви хранят и да ви плащат за това!
отговор Сигнализирай
5
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 6 Не харесвам 0
Така е свикнал Васко. Цял живот да му обръщат внимание на нуждите.
отговор Сигнализирай
4
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 9 Не харесвам 0
Васко Ушето е напълно неадекватен. Или всъщност е хитър, но пък има жълтопаветни сектанти, които му вярват.
отговор Сигнализирай
3
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 8 Не харесвам 0
Ми да, държавата да обърне внимание и да ти оправя бакиите, нали комунистическо чадо? С паричките от ДС за личен бизнес е лесно, зарина София в боклуцци, няма кой да ги чисти, готвиш с това вдигане на данъците, накара хората да плащат за безумни зони без да има един паркинг, и искаш още кинти??? Това да не ти е партияат майка хранилница БКП, която даде власт на фамилията ви от убийци?
отговор Сигнализирай
2
Иван
преди 3 часа
Харесвам 8 Не харесвам 1
Защо на София?А не на Пловдив.
отговор Сигнализирай
1
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 6 Не харесвам 2
Кмете, направи цяла София и оклните села сина зона с по 5 евро на час и ще има пари за всичко!
отговор Сигнализирай
Новини