IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Киряков: Протестите са заради завладяната държава, не срещу бюджета


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

24
анонимен
преди 1 час
Харесвам 0 Не харесвам 3
Работата отдавна е прецакана. Надежда всяка тука оставете.
отговор Сигнализирай
23
Розова тротинетка
преди 1 час
Харесвам 4 Не харесвам 4
Е добре, да я освободим от Прасчо искахме, а то се оказа, че ще я харижем на ППДБ да си разширяват зоните и да ни вдигат цените... Къде е обикновеният човек в тази сметка? Кое налага зони до околовръстното, до паркове и градини? Хората с деца не ползват адски, защото е неудобен, бавен, пълен с м а нгусти - гратисчии, на които никой нищо не им казва. Това НИКОГА няма да се промени колкото и да им се иска на тези без деца поради специфичната им ориентация.
отговор Сигнализирай
22
Вуте
преди 1 час
Харесвам 1 Не харесвам 4
Нане, и центове с пеньоарен кокорчо да си направят. Не само с тикви и прасоци.
отговор Сигнализирай
21
Нане
преди 2 часа
Харесвам 8 Не харесвам 3
От днес се продават центове в колонията с изображения на тихви и прасоци на тях....===]]]
отговор Сигнализирай
20
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 11 Не харесвам 2
Бюджетът е следствие от завладяната държава! Хората протестират срещу двете!
отговор Сигнализирай
19
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 6 Не харесвам 3
Ама чакайте малко, това влизане в еврозоната съвсем не е свързано с икономика. Това е само политика. Ще променим валутата и с това ще направим Бг зависима от нови обстоятелства. Но само политически. В икономически план държавата няма да се промени . Хората с пари живяха добре и при лева. Сега просто по - лесно ще си харчат парите като ходят в Европа. А масата в по - голямата си част ще мизерства просто защото няма адекватност между доходи и стандарт на живот,.
отговор Сигнализирай
18
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 2 Не харесвам 4
ДОЛУ ВЛАСТТА НА ЕВРОЧЕБУРАШКИТЕ!
отговор Сигнализирай
17
хаха
преди 2 часа
Харесвам 2 Не харесвам 1
костя рецитира ли в банята речта си за довечера
отговор Сигнализирай
16
герб = МУТРИ = дпс
преди 2 часа
Харесвам 2 Не харесвам 3
завладяната какво?
отговор Сигнализирай
15
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 1 Не харесвам 3
13, под концентрация на власт разбирай независима от ЕС власт.
отговор Сигнализирай
Новини