BGONAIR Live

Пеевски посети Кърджали, писа "Отличен" на кмета Ерол Мюмюн


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

68
F16Block70
преди 6 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 2
До: Софиски ШопВаско Божков Черепа е политик родолюбец:):):)Той няма нищо общо с Магнитски и ходи на протестите с дебелата пура:):):)
отговор Сигнализирай
67
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 13 Не харесвам 0
Коледа наближава...
отговор Сигнализирай
66
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 13 Не харесвам 0
колко автобуса обещаха да ти докарат на 9???? Сигурно Кърладжийският кмет най много ще докара все пак 6 получил!Иначе след хората заобиколен от кметове депутати и гавази се чуства най добре голямото Д.
отговор Сигнализирай
65
gotse
преди 6 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 0
дека му го писа....изотзадзе или изотпред....хи-хи-хи
отговор Сигнализирай
64
Софиски Шоп
преди 6 месеца
Харесвам 13 Не харесвам 0
Никой не може да ме убеди, че БГ все още съществува....и че имаме "управници" родолюбци
отговор Сигнализирай
63
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 14 Не харесвам 0
Ерол Мюмюн е направил мазно кафе (домус кафе) на Пеевски и му е седнал в скута заради което е получил отлична оценка.
отговор Сигнализирай
62
Юрдек
преди 6 месеца
Харесвам 17 Не харесвам 0
Писа "отличен" на кмета Ерол Мюмюн - това по български език и литература ли??
отговор Сигнализирай
61
F16Block70
преди 6 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 0
Къв Магнитски бе?Те го вкараха вече него в затвора:):):)Бъркаш нещо Тръмп с БайДрън:):):)
отговор Сигнализирай
60
емо
преди 6 месеца
Харесвам 16 Не харесвам 1
голям смях - пеевски да работи не в своя полза, а в полза на гражданите, ама сигурно има и такива, които вярват на това. по-лошото е друго - такива престъпници като него и някои други, чието място е в затвора, при наличието на читава прокуратура, са в парламента, обикалят страната, в съпровод на кметове и говорят глупости. още по-лошото е, че такива ни управляват, което предизвиква сериозни въпроси за демократичната култура на българския избирател и по-точно, за липсата на такава.
отговор Сигнализирай
59
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 2
Сега е времето в което САЩ трябва да кажат кой е третия Българин ,който трябва да бъде санкциониран по Магнитски! И да изисква от БНБ да наложи всички банки в България да се съобразяват със Санкциите по Магнитски! Ако не блок на цялата ни банкова система! Тогава ще видят Кон боб яде ли!
отговор Сигнализирай
Новини