IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Бойко Борисов: Протести, оставки... Ще говоря след 1 януари


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

181
Иван
преди 3 месеца
Харесвам 28 Не харесвам 5
След 1.ви Януари е късно, Баце, до тогава трябва да си в затвора или ликвидиран. Само с оставка няма да стане работата.
отговор Сигнализирай
180
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 23 Не харесвам 5
На тоя само еврото му е проблема .Последната му сделка с нацистите е Еврото а после всички се махат .
отговор Сигнализирай
179
Ама е наглец
преди 3 месеца
Харесвам 27 Не харесвам 5
Явно банкянския нахалник няма никакво намерение да се махне от главите ни. Ще се опитат с авера си Пеевски да протакат, да протакат и да протакат с надеждата да се отече протестна та вълна и да продължат по старому. Да крадат, да крадат, да крадат и да опростачват всичко наоколо. Отвратителни престъпници.
отговор Сигнализирай
178
Българин
преди 3 месеца
Харесвам 24 Не харесвам 3
Защо г-н.Борисив се страхувате от един престъпник като Пеевски кажете.Защото има компромати срещу вас а защо има тези компромати защото и вие сте като него
отговор Сигнализирай
177
Анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 1
Първо, остави Желязков да е премиер, Рая - председател на НС, стига си ги принизявал ...
отговор Сигнализирай
176
Еврочебурашия
преди 3 месеца
Харесвам 17 Не харесвам 3
През последните 36 години, "новата" политическа класа, закърмена от бащиците си в БКП, доведе България до обезлюдяване. Емиграцията, по-лошото здравеопазване и мафиотската система създадена чрез партийни куфарчета рязко контрастират със самохвалството на "новата" политическа класа.
отговор Сигнализирай
175
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 22 Не харесвам 10
ДОЛУ ЕВРОДИКТАТУРАТА! РЕФЕРЕНДУМ!
отговор Сигнализирай
174
Марти
преди 3 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 25
Апелирам към партиите от коалицията да не се поддават на уличния натиск! Той е инспириран от алчността на Асен Василев компания да присвоят получените средства по ПВУ! Те са толкова некадърни, че не успяха да реализират нищо от него, а сега искат да харчат готови пари, получени благодарение усилията на правителството на Желязков, както направиха като членове на служебното правителство на Стефан Янев и правителството на Кирил Петков!
отговор Сигнализирай
173
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 16
До: Нане, коментар 225 Президента ти готви диктатура, която обаче няма да върне времето преди 10 ноември 1989 г., а ще бъде тип Пиночет или Мадуро, между които няма никаква разлика!
отговор Сигнализирай
172
рп
преди 3 месеца
Харесвам 26 Не харесвам 7
страхливец нрие се като мишка излез при хората бе
отговор Сигнализирай
Новини