IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Историята помни: 24 г. от трагедията в дискотека “Индиго”


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

3
Реалист
преди 3 месеца
Харесвам 14 Не харесвам 1
И кого наказаха, никого! Цвятко Барчовски го осъдиха условно на 3 години, но в крайна сметка той е наемодател и едва ли вината е негова, при това той се води наемодател само заради това, че е председател на агенцията по младежта и спорта . Наказаха ли наемателя на дискотеката? Служителите, които са отговорни за организацията? Не!
отговор Сигнализирай
2
Темидчук
преди 3 месеца
Харесвам 16 Не харесвам 2
Толкова струват 7 загинали деца и 12 пострадали според нашите господа магистрални магистрати! Общо 6100лв и 3 месеца условно разделени за 4 човека! Ще се оправим , ама друг път! Сигурно Путин е виновен или руските хакери!
отговор Сигнализирай
1
Магаревъд
преди 3 месеца
Харесвам 13 Не харесвам 3
Веднага след това изгря звездата на бойборисов за развитие на кариерата от рекетьор и наркотрафикант към продължител на далаверата на царо като министър председател. Като секретар на мевере тогава той се показа по телевизията и коментира "ей колко гадно". От тогава е и известен като "кахър-суpат-сeир-сандък-бaбаит".
отговор Сигнализирай
Новини