IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Простотията няма почивен ден: Младеж се секне в български банкноти ВИДЕО


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

350
ИСТОРИЧЕСКИ ПАРК
преди 3 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 12
АЗИАТЕЦ_- НАЛИ ЛИЧНО МИТРОФАНОВА СЕ СРЕЩНА С ИВЕЛИН В ПАРКА И МУ ДАДЕ ИНСТРУКЦИИ ЗА ПРОВОКАЦИИ СПАРАВОЕННИТЕ НА РАДЕВ
отговор Сигнализирай
349
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 1
Референдум за съдене на виновниците за националните катастрофи (1922) // Референдум за преминаване от монархия към република (1946) // Референдум за приемане на нова конституция (1971)
отговор Сигнализирай
348
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 20 Не харесвам 1
Порция шамари му трябва на това украинско прасе!
отговор Сигнализирай
347
Гого
преди 3 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 24
Момчето е право. Ние ме част от европейската федерация ЕС и е нормално да се търгува с евро. Само рус$оробите, комунистите и националистите не са разбрали че държава българия няма а това е част от ЕС но на рус$ороба как да му го обясниш, той си живее още в соца,
отговор Сигнализирай
346
До 356
преди 3 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 2
До: У нас неДа побързат с наказателната отговорностЗащото след пет дни ЛЕВ нямаБорисов го унищожи.
отговор Сигнализирай
345
Ужас
преди 3 месеца
Харесвам 13 Не харесвам 0
Каквито родителите такива и децата,това е днк.
отговор Сигнализирай
344
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 15 Не харесвам 0
Нека евроатлантиците се насладят на гледките и посланията. Че както са тръгнали нещата на североизток, скоро такива изпълнения могат да станат рядкост. Като начало ще изчезнат синьото и жълтото, това заради Русия. После може и еврото да изчезне, това заради настроенията из Европа. Накрая евроатлантиците с букетите на Дунав мост, да посрещат руснаците, с подмити газя и сълзи на благодарност в очите. Също като дядовците си.
отговор Сигнализирай
343
У нас не
преди 3 месеца
Харесвам 16 Не харесвам 1
В нормалните държави за това се носи нак.отговорност,за поругаване на паричната единица на държавата.
отговор Сигнализирай
342
РУZКИ ФЕЙК
преди 3 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 20
Както и повечето коментари в полза на Путин
отговор Сигнализирай
341
Ген З
преди 3 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 2
Типичен представител на Ген З...тиктокъджия. Туй то!
отговор Сигнализирай
Новини