IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Костадинов поиска "преосноваване" на България и да си върнем Южна Бесарабия


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

20
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 14 Не харесвам 2
Хан Коце и армия от възрожденци ще направят поход от тук до Монголия, за да повторят подвига на Чингис Хан. След Монголия ще се отправят към Аляска и от там през Канада та чак до Вашингтон. Да живее България на три континента хахахахаха
отговор Сигнализирай
19
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 3
Ами за Бесарабия и Македония да пита ръзкуту блато. Като братя от територия колкото Украйна ни докараха то тук. Сега ги побратимяване в Украйна блатните.
отговор Сигнализирай
18
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 12
ппдб са антибългари и затова....
отговор Сигнализирай
17
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 19 Не харесвам 5
Значи след това изказване на Костадинов вече нямам никакво съмнение, че както той, така и хората гласуващи за него живеят в някаква паралелна реалност хахаха Пичове, пийте си хапчетата, че работата ама никак не е добре за вас!
отговор Сигнализирай
16
Тагарев
преди 2 месеца
Харесвам 13 Не харесвам 3
Подкрепям Копейчо, не не е редно да спираме само с Бесарабия! Нека си върнем също Крим, Кубан и Поволожието!
отговор Сигнализирай
15
Майтапи
преди 2 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 2
Да се запълва времето
отговор Сигнализирай
14
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 9
Съвсем съм съгласен, че трябва преосноваване на държавата. Не може някакви международни договори, да са над Конституцията. Който е подписал това е за съд. Конституцията е върховния закон на една държава, а не някакви измислици, които са сътворени в чужбина от чужди граждани с техните си интереси. Също е добре да има съд за всички предатели и продажници, които финансирани от чужбина 35 години работят директно срещу интереса на българските граждани.
отговор Сигнализирай
13
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 14 Не харесвам 3
"Крайно време е да си върнем Волжка България от руснаците." - хахахах ... Аз предлагам България на три океана направо. Коцето ще поведе конницата и няма кой да ни спре хахаха хахаха
отговор Сигнализирай
12
Aнонимен
преди 2 месеца
Харесвам 13 Не харесвам 2
Пък аз си мислех че приказването на глупости е приоритет на Мицкоски и сие
отговор Сигнализирай
11
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 13 Не харесвам 2
По-просто същество от Копейкин едва ли някога се е раждало в България.
отговор Сигнализирай
Новини