BGONAIR Live

КНСБ: Само 5% увеличение на заплатите през удължителния закон


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

1
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 7
Димитров не говореше ли доскоро, че еврото е добро? Не беше ли на страната, която казва, че НСИ не лъже грам в конвергентния доклад? Сега какво точно иска? 2025 заплатите в бюджета бяха увеличени много над официалната инфлация от 3% в доклада. Сега според НСИ е 5%. Да не иска да каже, че има някаква лъжа от НСИ и инфлацията е далеч над 50-60%(50% увеличение 6.2025 и 5% сега да са малко, а то са си 55% и нагоре...)? Ами, да го каже и да беше протестирал срещу еврото.
отговор Сигнализирай
Новини