BGONAIR Live

Пускат още 3 км от метрото в София


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

2
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 8
Браво! За една година се пускат повече метростанции,отколкото за 45 години светъл социализъм!
отговор Сигнализирай
1
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 8
Отлична свързаност. Следва да се забрани на неукия бачкотещ баачкер от дивния прованс да влиза с бракмата си в скъпите квартали на града. Така както е по цял свят. Да си стои в гетото.
отговор Сигнализирай
Новини