IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Борисов смъмри Йотова и настоя веднага да се назначи служебен премиер


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

161
Лъже
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 1
Цитат: "Вече трети месец правителството в оставка е държано в това положение", заяви Борисов" +++ Лъже ли? Правителството на Желязков подаде оставка на 11 декември 2025, днес сме 6 февруари 2026, т.е. правителството е в оставка от един месец и 26 дни, а не три месеца.
отговор Сигнализирай
160
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
До: анонименДай Боже
отговор Сигнализирай
159
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 2
До: анонимен С Борисов е свършено, отива на бунището на историята !
отговор Сигнализирай
158
той
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 2
Шебека еднокнижник от Банкя изглежда започва много да си вярва?!?
отговор Сигнализирай
157
@164
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 6
Вчера ГЕРБ-СДС, Възраждане и ДПС-НН си разиграха картите перфектно и насадиха гражданина Рундю в арела на останалите маргинални партии. Само че там е нулев сбора защото нищо ново не може да се пръкне. ППДБ-Петрохан се мятат насам натам и не могат да си намерят място. Всички чакат с нетърпение Гюров за да го отстрелят в конституционния съд.
отговор Сигнализирай
156
Мила
преди 1 месец
Харесвам 12 Не харесвам 6
Ти ,до кога ще командваш бе продажник,36 години ,заради теб народа мизерства,затова че не можеш да спреш да крадеш?Мястото ти е другаде вече,стига подигравки и крадене.
отговор Сигнализирай
155
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 8
Всички искаха избори , а Йотовица ги привикваше един по един , да се направи на важна и да я снимат телевизиите, и после запраши за Милано! Борисов си води перфектно предизборната кампания !
отговор Сигнализирай
154
Баш европееца
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 3
Е как депутатите сега са най добре всички са в оставка а взимат големите кинти за нищо правене а онази дето се нарича президент слушкат Радев и прави безмислени консултации
отговор Сигнализирай
153
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 9
Ами прав е! Какво се протака не е ясно. Явно се дава време на Рундьо да скалъпи нещо като партийка за изборите.
отговор Сигнализирай
152
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 3
Думата е "умолявам"! Ама щатните четат казаното , както Путин чете Евангелието!
отговор Сигнализирай
Новини