BGONAIR Live

МВР призна за съвместно учение с НПО-то от Петрохан


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

59
ХиХи ХиХе Хахо
преди 4 месеца
Харесвам 12 Не харесвам 1
и все пак се оказа, че Софите НЕ са това, което са - то не бяха Секти, PDF-файлове, ПараВоенни, Будисти - сигурно всичко е Верно, но сега и ново 20 - Нашата Полициа ни Пази!!
отговор Сигнализирай
58
Марти
преди 4 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 0
Пълният текст на съобщението на вътрешното ведомство без редакторска намеса: Установено е, че за 3 май 2023 г. е било планирано обучение за повишаване на професионалната подготовка на служителите от сектор "Специални тактически действия" на дирекцията, "съвместно със служители на НАКЗТ" (според текста на писмо до областния управител, подписано на 28 април 2023 г).
отговор Сигнализирай
57
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 1
МВР си призна и с бързовара от Петрохан без да иска подпали документите. Егати и ченгеджийските изпълнения, прикриване, лъжи и пълна безнаказаност.
отговор Сигнализирай
56
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 1
С такова масово разпространение на наркотици, Радев и ПП и ДБ са обречени на изборите.КАК може да зашитавате наркотрафиканти?
отговор Сигнализирай
55
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 1
И кво стана ,става дува за техника,никакви учения и глупости ,а които търсят под вола теле не го намериха.
отговор Сигнализирай
54
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 1
Каква изненада, Хомодружинка Детелинка!
отговор Сигнализирай
53
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 2
А какво непризна МВР ?
отговор Сигнализирай
52
А те
преди 4 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 2
Тези поне един преврат, да бяха направили и дани отиват от мутрите и политиците който ни убиват...
отговор Сигнализирай
51
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 1
Да, на връх Околчица има действащо видеонаблюдение, което е част от по-широката система на Община Враца за превенция на вандализма. Kmeta.bgВажно е да се уточни:Вид на наблюдението: Около самия паметник са инсталирани камери, включително такива с 360-градусово заснемане, които обхващат монумента и прилежащите зони. А споменатите саи за животни са точно срещу паметника. На кого да вярва човек.
отговор Сигнализирай
50
българин
преди 4 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 3
И кво излезе? Значи НАКЗТ си е май подразделение на МВР или на ДАНС потенциално, и хората са си живеели из Мексико на държавна издръжка, а ние баламите сме им плащали масрафа! Така ли?
отговор Сигнализирай
Новини