IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Жена бе намушкана с нож в Дупница, пострадалата е в болница в София


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

6
До 2 и 4
преди 4 седмици
Харесвам 7 Не харесвам 0
С това средновековно мислене още много има да ви тормозят безделниците, които и вие хрантутите с изкараните си с труд пари! Пострадалото момиче е студентка по медицина, за ваше сведение! Плащаме данъци, за да се поддържат паркове, където да можем да се разходим, да потичаме или да седнем да си приказваме с приятели. След като плащаме, значи трябва да можем да вършим тези неща там по всяко време, без да ни досаждат маргинали! Този ножар дали някога в живота си е патил поне 1 лев данък?
отговор Сигнализирай
5
ььь
преди 4 седмици
Харесвам 1 Не харесвам 3
защо хрантутим провинциалните болници за да се влачат всички в София? писна ми всички да висят на гърба на София
отговор Сигнализирай
4
Рисковете на професи
преди 4 седмици
Харесвам 1 Не харесвам 4
В 4ч. по тъмното и в студа стоят на беседка в парка и си говорят......
отговор Сигнализирай
3
За 11 дни
преди 4 седмици
Харесвам 1 Не харесвам 3
В *** България има 6 намушкани с нож, докато в известната като номер едно по намушкани с ножове Великобритания за такъв период има 4 случая. Това говори достатъчно за какъв турски нужник става въпрос!
отговор Сигнализирай
2
анонимен
преди 4 седмици
Харесвам 7 Не харесвам 4
В 04,00 седят в беседка в парка и си говорят ... Бе ходете спете, седнете и къркайте или нейде да ви ман дръсат, а те в беседка в парка в 04,00 часа си говорят?
отговор Сигнализирай
1
анонимен
преди 4 седмици
Харесвам 7 Не харесвам 1
защо не е в болница в Дупница? да не би да липсват лекари? да не би да няма индийски шамани или тепърва ще ги внасят
отговор Сигнализирай
Новини