BGONAIR Live

При избори днес: Радев категорично първи, "Възраждане" с голям срив


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

92
Анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 20 Не харесвам 9
Който е ходил в казарма знае,че от шапкар по-ппросто гговедо няма.
отговор Сигнализирай
91
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 2
25% са мнооого далеч от 50, за да управляват еднолично с диктатора Гамен Гадев.
отговор Сигнализирай
90
Анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 1
Браво! Ако за девет години не си е оправил оправил положението( той и приближените му олигарси), сега ще се затвърдят( прилепят като ***) в българската икономика. Мисля, че няма нормален човек, който да очаква някой друг да му оправи положението, а той само да лежи в къщи и да прави забележки. Независимо дали е Радев, Борисов, пеевски
отговор Сигнализирай
89
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 12 Не харесвам 6
Да гласуваш за Радев е все едно да гласуваш за учиндолският Чалгар! Сиреч да нямаш грам акъл в главата! Всичката тази *** е ъздадена и натрапена ни от руският вековен.окупатор.
отговор Сигнализирай
88
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 3
Е, и то и ИТН спечелия изборите, и кво стана?! НИЩО, бегат от управлението. Едно е да си контра на сичку друго е да управляваш, да носиш отговорност и да понасяш постоянни критики.
отговор Сигнализирай
87
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 1
Ще гласуват бе, ние сме *** народ, кога ще го разберете?
отговор Сигнализирай
86
Ха-ха-ха
преди 4 месеца
Харесвам 15 Не харесвам 4
Радев само с един служебен кабинет успя да ни натресе договора с Боташ, по който плащаме всеки ден по половин милион долара за тоя дето духа? 500 000 евро на ден, 15 000 000 евро на месец, 182 000 000 евро на година. И така всеки ден, всеки месец и всяка година до 2035! Представяте ли си какви "чудесни договори" за България може да сключи ако стане премиер?
отговор Сигнализирай
85
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 8
Ще гласувам за Мистър Кеш.Мутраганьо е за пандиза.
отговор Сигнализирай
84
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 8
Отиваме в орбитата на Орбан и Фицо. Честито.
отговор Сигнализирай
83
Честито балъци !
преди 4 месеца
Харесвам 12 Не харесвам 5
Това жалко недоразумение ни струва по 500 000 Eвро на ден, 15 000 000 Eвро на месец, 180 000 000 Eвро на година. .. И така до 2035 година !!!!!
отговор Сигнализирай
Новини