IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

След случая "Петрохан": Част от институциите заслужават недоверието към тях


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

6
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 1
Има и много внушения, главно от чуждите телевизии които също работят за НПО-та като америка за българия и др.
отговор Сигнализирай
5
Георги Илиев Митев
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 2
Доверие в българска институция ! Това са несъвместими понятия , след като всекидневно хиляди българи от български произход биват измамвани, лъгани и брутално ограбвани от служителите в мобилните оператори без никакви задръжки и няма дори на кой да поискат съдействието, за да не продължават да им надписеат сметките с услуги, които не ползват и приложения за които дори не се и досещат, че съществуват и всичко това за сметка на тях потребителите на мобилните оператори.Това е безкруполност и изма
отговор Сигнализирай
4
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 0
До: Bob Я па тоа, нещо лековерен си много, с тая лековерност ми се чини,че не си опазил задния отвор читав, все някой те е прилъгал а хахахаха обществото вярва хахаха поне ме развесели хаха на институциите хахахаха.
отговор Сигнализирай
3
Bob
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 5
Айде и тоя неизвестен експерт с глупостите.. заради подобни медийни простотии се дъвче тая тема вече цял месец! Обществото вярва на институциите. Само една шепа платени калинчовци бълват подобни глупости, поръчани от подмяната, прокопиефф и подобни..
отговор Сигнализирай
2
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 3
След като изгледах изказването в НС на бившия вече главен секретар на МВР бих казал, че този се изходи върху доверието към институцията, на която е служил. Дъното на дъното, сложено на ръководен пост. Убитаци!
отговор Сигнализирай
1
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 4
А пък си повиших доверието в институцията "овчар" - след като той намери буса, а целото МВР с толкова камери, дронове и какво там още щеш, не можаха седмица барем да го локализират приблизително!!
отговор Сигнализирай
Новини