IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Борисов: Проруските партии скочиха, защото не искат да печелим по милиард на ден и да сме независими


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

60
анонимен
преди 1 седмица
Харесвам 10 Не харесвам 1
Оф, Борисов е тежък случай на комбинация между умствена изостаналост и синдром за непогрешимост и самохвалство.
отговор Сигнализирай
59
А,Буци,
преди 1 седмица
Харесвам 12 Не харесвам 1
Знаем се.За нас отровената Добруджа и без хляб.А милиардите в чекмеджето.
отговор Сигнализирай
58
анонимен
преди 1 седмица
Харесвам 9 Не харесвам 2
Ще печели концесионера и неговите акционери. Хората са инвестирали, за да печелят, не да дават евтин газ на боко. Концесионерът ще бъде съден от акционерите, ако продава евтино на подпазарна цена газа, добит от техните пари и инвестиции. Ако това беше истина, цяла Африка да е по-богата от Запада.
отговор Сигнализирай
57
анонимен
преди 1 седмица
Харесвам 15 Не харесвам 2
Тежък случай и изкуствения интелект не е в състояние да му помогне !
отговор Сигнализирай
56
Не на шистовия газ
преди 1 седмица
Харесвам 17 Не харесвам 2
Не на шистовия бяс
отговор Сигнализирай
55
анонимен
преди 1 седмица
Харесвам 11 Не харесвам 3
Ако цените са нормални в Бг, контрабанда няма да има. Хората внасят по евтини стоки. Нали се каза, че след еврото няма да се вдигат цените, какво стана, всичко главоломно и на веднъж. Газ, ток, вода, петрол и от тях на всичко останало, едните са родни, др са внос, но този внос може да е от д-р държави и тези сътресения да се избегнат. Дори Тръмп го каза. САЩ не е виновен, че Бг не си гледа интереса на народа. На Бг все някой му е виновен за неволите от собствените му действия.:))
отговор Сигнализирай
54
анонимен
преди 1 седмица
Харесвам 13 Не харесвам 4
Борисов направи газопровод на Русия с нашите пари,от данъците дето внасяме .Обаче вика ''печелим''.Кой печели бе Борисов?В моя джоб и цент не влиза!Печелите вие там дето сте във властта.За обикновения човек печалба няма!Та кой е проруски бе другарю Борисов?!!!!А???!!!Ти!
отговор Сигнализирай
53
Пахтакор
преди 1 седмица
Харесвам 16 Не харесвам 2
Голяма каша му е в главата на Баце ни. Събира чушки, праскови и ***, вади гъби и тикви, и получава хималайски мечки.
отговор Сигнализирай
52
анонимен
преди 1 седмица
Харесвам 6 Не харесвам 5
За Шистовата отрова - ГРеб, Петроханци, прогресията на Радев и дебелото момче. Конституционните мечтатели
отговор Сигнализирай
51
Баце,
преди 1 седмица
Харесвам 11 Не харесвам 3
Ти правиш ли разлика между решение на СЕС и становище на Генералният адвокат Емилиу?Или слушаш юридическия "гений" завършил ПУЦа в Благоевград.Ако е така ,си по-зле и от него.
отговор Сигнализирай
Новини