IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Изборите на 19 април: 31 кандидат-депутати са с досиета от бившата ДС


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

90
анонимен
преди 15 часа
Харесвам 6 Не харесвам 6
Това ли е най-важното? Айде скрийте се! Та тези хора, са служили на България!
отговор Сигнализирай
89
анонимен
преди 15 часа
Харесвам 8 Не харесвам 0
До: само да кажаМежду агент и доносник, разликата е огромна. И също, много хора, бъркат членовете на БКП,БСП с ДС, а това са съвсем различни неща, ама съвсем различни!
отговор Сигнализирай
88
АНОНИМ
преди 15 часа
Харесвам 3 Не харесвам 2
ДС са изпята песен, ариергарден бой. Те трябваше през 90-те да са приключени. За сегашните агенти на чужди разузнавания само се мърмори, но не се неутрализират.
отговор Сигнализирай
87
само да кажа
преди 15 часа
Харесвам 4 Не харесвам 1
във всички сфери в живота на България от чистачката до спортистите - каквато професия ви хрумне , е имало агенти доносници , не се заблуждавайте в обратното . вижте доган , от някакъв никаквец до къде стигна в политиката
отговор Сигнализирай
86
анонимен
преди 15 часа
Харесвам 10 Не харесвам 3
Офф ,Боже....героите от ДС защитавали страната ни......откого бе , аджеба? И защо не можаха да я защитят?
отговор Сигнализирай
85
анонимен
преди 15 часа
Харесвам 7 Не харесвам 7
Занимавате хората с напълно ненужни и излишни глупости от миналото. Обаче, къде е престъплението им, в какво ги обвиняват? В Какво? Че са защитавали интересите на България и са пазили страната от престъпници и недоброжелатели? Нали разбирате колко е абсурдно?
отговор Сигнализирай
84
анонимен
преди 15 часа
Харесвам 7 Не харесвам 1
Алтернативата е Гергов и Бобоков, и двамата въобще не са чували за ДС!
отговор Сигнализирай
83
анонимен
преди 15 часа
Харесвам 4 Не харесвам 4
Безсмислени истории, то и да е така минаха 40 години
отговор Сигнализирай
82
анонимен
преди 15 часа
Харесвам 6 Не харесвам 5
Аз пък съм сигурен че много от водачите на партии също са с принадлежност към ДС. Няма как такъв като Румен Радев например да са го изпуснали и да не са го вербували. За агент Буда се знае вече. Като сте почнали да ги огласявате, огласете ги всички, а не само избирателно.
отговор Сигнализирай
81
Далай Лама
преди 15 часа
Харесвам 3 Не харесвам 4
Парад на хората , които системно са разрушавали държавата България повече от половин век , отново са кандидати да сложат ръка на управлението на страната ! Как пък не се намериха няколко човека в тая куха България , с манталитета на Левски и Ботев , които да кажат "баста" на тази гнусна общност от политически *** , готови и майка си да продадат за лична изгода !!!??? Погледнете гнусната група на Зеления чорап - все алчни за власт и богатства типове!!! Наистина ли ще има хора гласували за т
отговор Сигнализирай
Новини