BGONAIR Live

Секции в Ловешко преустановиха машинното гласуване


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

15
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 0
До: Критика ***. И Варна е на ГЕРБ, така ли? Аре у лево с мадуровките...
отговор Сигнализирай
14
закривай цик, сик ,
преди 2 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 1
матеваааа , къде си матевааа ? нали проверява машините или всъщност тактиката на зеления чорап е такава машините да не работят
отговор Сигнализирай
13
Е,как в София
преди 2 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 3
Няма проблеми с машините?А само е кметства на ГЕРБ и ДПС,където са минали отверките.
отговор Сигнализирай
12
ко стаа
преди 2 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 1
абе как при проверката всички машини бяха 100% годни и за една вечер половината не работят ? прогресиста румен чорапа питам
отговор Сигнализирай
11
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 2
6-8 пъти гласуваме с машини и ВСЕ дават проблем. КОЛКО още ни трябва да се убедим, че НЕ стават? Направо е скандално. Ето това е политическата КОРУПЦИЯ, и тя идва от партиите, които защитават това машинно гласуване - ПП ДБ, Радев и сие.
отговор Сигнализирай
10
абе
преди 2 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 1
радев спасителя разчита на броячите не на машините , не ви ли стана ясно
отговор Сигнализирай
9
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 0
От левичарската саботажна пропутинска ЦИК още ги защитават, нямало проблем, това да не стартират, да не приемат карти, да дават грешна дата, да не печатат вот, да печатат сгрешен вот, да печатат половин разписки, да печатат намачкани разписки НЕ е ли проблем? Истината е ЕДНА, че машините не стават за нищо, ОСВЕН за манипулации.
отговор Сигнализирай
8
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 1
От кои партии не са се явили членовете на комисии?
отговор Сигнализирай
7
Критика
преди 2 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 5
Как пък в София няма некакъв проблем с мащините, а в гербаджийско- ново начало райони, непрекъснато проблеми, дефекти, шекспирови драми! Вие сириозно ли?
отговор Сигнализирай
6
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 3
За 6-ти пордни избори машините правят колосален проблем и ОЩЕ някои ги защитават! С машините почнаха и текат манипулациите. Най-макло заради забавянията и несигурността, че може да то откраднат гласа, ОТКАЗВАТ хората да гласуват. Просто ПРЕСТЪПЛЕНИЕ!
отговор Сигнализирай
Новини