IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Резултатът при обработени 87.23%% протоколи на ЦИК: ПБ - 44,56%, "Възраждане" на ръба


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

91
Реалист
преди 1 месец
Харесвам 10 Не харесвам 7
Кой гласува за тези от Възраждане, не ги ли разбрахте, че това е една от патериците на мафията!
отговор Сигнализирай
90
Началото на края на
преди 1 месец
Харесвам 12 Не харесвам 2
Сбогом Мутро!!!!!
отговор Сигнализирай
89
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 18
До: Победа Да си сложиш сам руското въже на врата не е никаква победа. На Радев остана само да ритне столчето под краката на България.
отговор Сигнализирай
88
Бесния
преди 1 месец
Харесвам 10 Не харесвам 12
Богатия еврозонец. Доматите в Русия са 90 цента, а кило картофи е 1 долар. Литър 95 е 80 цента, а 100 октана - 1 евро. Средната заплата в Москва е 1800 евро. Айдеее бегай да пасеш из Западна Европа. Руснаците ако не бяха санкциите щяха да изкупят освен Черноморието и другата половина от България. Не, бе бедни са да знаеш!
отговор Сигнализирай
87
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 9
Сега Радев ще смени плочата и ще твърди, че износ на българско оръжие за Русия е важно за да може войната да спре скоро. Скоро ще чуете рефрена, че не само Крим, но и България е руска.
отговор Сигнализирай
86
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 10 Не харесвам 0
Къде е великия вожд ББ?
отговор Сигнализирай
85
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 7
Възраждане изобщо няма място в парламента , излъгаха хората за еврото .
отговор Сигнализирай
84
Гост
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 1
Дългото кубенце в историята, барабар там с африканчета, бачевци и балабанчета. Чудно. Толкоз за чалгарите в политиката.
отговор Сигнализирай
83
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 12
Аз не работя в държавния сектор и никой около мен не работи на държавна работа и никой не гласува за Радев. От къде ги извадихте тези проценти тогава? Само държавни служители ли водихте под строй да гласуват? Колко от сега гласувалите го правят редовно това?
отговор Сигнализирай
82
Победа
преди 1 месец
Харесвам 11 Не харесвам 9
Браво Радев, браво България! Благодаря Ви български народе! Най-после разумен изобр!!!!!!! Сега трябва в чест на победата да има голям парад в София!
отговор Сигнализирай
Новини