IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Борисов: Радев ни надхитри и седеше отстрани, народът си избра вожд НА ЖИВО


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

210
анонимен
преди 11 часа
Харесвам 16 Не харесвам 2
Няма страшно Боко! Скоро ще сте при ИТН. Напускай кораба докато можеш.
отговор Сигнализирай
209
анонимен
преди 11 часа
Харесвам 13 Не харесвам 2
Споко Боко,на следващи избори ще изчезнете като БСП
отговор Сигнализирай
208
анонимен
преди 11 часа
Харесвам 4 Не харесвам 9
Радев седеше отстрани и не считаше нужно да прави каквотои да е, защото в Кремъл му уредиха всичко от -до! Уредиха му "победа", изфабрикуваха му извънземен рейтинг (над 40% уж гласували за него, какъвто рейтинг той нямаше дори наполовина докато беше президент), така че да концентрира цялата власт в себе си и да няма нужда от сглобки. И това е отлично за интересите на Путин в БГ и ЕС..... но за обикновения българин такова еднолично управление на един близък до Кремъл ВОЖД ще е АД!
отговор Сигнализирай
207
Мирослав Германов
преди 11 часа
Харесвам 0 Не харесвам 1
Терористи в Хероина Испания, Българи от Перник убиват с ток!Крепят ги полицаи и Прокурори от Перник!
отговор Сигнализирай
206
анонимен
преди 11 часа
Харесвам 13 Не харесвам 4
В затвора още по конструктивни ще бъдете.
отговор Сигнализирай
205
анонимен
преди 11 часа
Харесвам 16 Не харесвам 3
Питай Реформаторския Блок, Патриотичния Фронт, ИТН и БСП какво им отне дружбата с тебе;)
отговор Сигнализирай
204
Ха-ха-ха
преди 11 часа
Харесвам 4 Не харесвам 4
"Брей! Ашкоолсун на М у н ч о ! Хитро момче излезе, да е живо на баща си, всинца ни измами! Не можахме да го излъжем! Ашколсун. Браво!"(по Алеко Константинов)
отговор Сигнализирай
203
анонимен
преди 11 часа
Харесвам 12 Не харесвам 3
Бегай бе, дилър селскu. Съсипахте Народна Република България.
отговор Сигнализирай
202
анонимен
преди 11 часа
Харесвам 10 Не харесвам 2
Друг е прочита на нещата- дружбата с дпс и пп-дб удължи времето ви за крадене.Но вселенските закони са други и не подлежат на тълкуване от вашите главни прокурори и съдии. Надявам се да стигнете там,където ви е мястото.
отговор Сигнализирай
201
Борислав
преди 11 часа
Харесвам 14 Не харесвам 3
Много злоба и завист. Тиквата ще се пукне от яд. Получи си заслуженото за въвеждане на еврото без референдум и опита за увеличаване на данъци и осигуровки.
отговор Сигнализирай
Новини