IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Прогноза за скок в цените на нощувките във ваканционните имоти


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

4
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 14 Не харесвам 0
Е как в австрийските зимни курорти има къщи за гости по 20 евро за нощувка със закеска, а тука е съдиране на кожи ? Това са само извинения за да вдигат цените. Заради това забраниха и дивото къмпингуване, а всеки знае, че "палаткаджийте" са хора държащи най-много на чистотата в природата. Всичко е само скубане на хората и погазване на свободите и се чудят , защо хората гласуват за рубладжийте...Дайте ни малко да дишаме !!!
отговор Сигнализирай
3
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 17 Не харесвам 0
Няма лошо, вдигайте цените спокойно. Надявам се тази година най-сетне да започнат фалитите в хотелиерския бранш. Защото най-добрият и доказан начин за регулиране на цените е когато клиентите спрат да купуват. Та да видим, у кого ще се окаже по-късата клечка.
отговор Сигнализирай
2
Картел
преди 4 часа
Харесвам 14 Не харесвам 0
"Хотелиерският бранш предвижда поскъпване с около 30%....."Това е дефиниция на картелно споразумение. Сега компетентните органи трябва да се намесят незабавно. Преди време, когато годишния технически преглед беше 35 лева, излезе един "представител" и обяви че става 90 лв. От следващата седмица, цената във всички пунктове беше 90 лв. И този "представител" е още на свобода..
отговор Сигнализирай
1
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 16 Не харесвам 0
Тия най-лесно може да ги пропусне човек, не са жизнено важни, а за сега в чужбина има доста по добри цени. Те и туристическите фирми набримчиха цените, но забравят, че младото поколение се справя чудесно само.
отговор Сигнализирай
Новини