IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Преди сезона: Такситата във Варна вдигнаха цените


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

12
анонимен
преди 11 минути
Харесвам 1 Не харесвам 0
много нагли гагаузите бе,в София цените са ни наполовина
отговор Сигнализирай
11
анонимен
преди 15 минути
Харесвам 1 Не харесвам 0
Варна започва да става най-гнусния град в България,вече почти е негоден за живеене.
отговор Сигнализирай
10
анонимен
преди 16 минути
Харесвам 1 Не харесвам 0
Трябва всички да ги бойкотираме,километъра му излиза 10 цента,той иска 90,срамота е
отговор Сигнализирай
9
анонимен
преди 23 минути
Харесвам 1 Не харесвам 1
Във Варна само *** и русофили. Гаден град, не си е като Пловдив.
отговор Сигнализирай
8
анонимен
преди 52 минути
Харесвам 2 Не харесвам 1
Абре"емигранте"ти най вероятно си емиграрал в Русия или Беларус евентуално там може да заредиш на такива цени!
отговор Сигнализирай
7
Емигрант
преди 57 минути
Харесвам 1 Не харесвам 1
Войната не е свършила, но тук цените на горивата падат, днес заредих на по-ниска цена 1.49 дизел/л, миналата седмица беше 1.59 за литър ! Нещо ви будалкат в България, а пък таксиджиите вместо да намалят цените зарад сезонът те ги увеличават, абе винаги сте НАОПАКИ, това е чиста спекула, но няма кой да я признае, ще излезе някой верен администратор на корупцията и ще ви обясни как това не е спекула, че и трябва дори да се доплати на частникът вместо да фалира !
отговор Сигнализирай
6
анонимен
преди 1 час
Харесвам 9 Не харесвам 0
Хубаво вдигнаха се цените на горивата вдигат се и цените на такситата,ама утре като приключи войната и цените на нефта паднат баkшuшume ще намалят своите тарифи?
отговор Сигнализирай
5
3 млн км -- такси
преди 1 час
Харесвам 5 Не харесвам 0
Във Пловдив шефовете на големите таксиметрови компании си намериха хора да им вземат на изплащане техни нови автомобили по 60 000 лв които като ги изплатят ( ако ги изплатят ) ще им излезнат 80 000 лв сега 40 000 ЕВРО И тези хора постоянно напъват за вдигане на цените стигна се до там да се излиза и да висиш за без пари ,клиентите намаляват и така --иначе карат хубави коли ,ама клиентите стават все по -- малко ! Шефовете не се оплакват тяхното не се губи стана повече !!!
отговор Сигнализирай
4
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 6 Не харесвам 1
боко не е на власт сваляйте цените
отговор Сигнализирай
3
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 5 Не харесвам 5
трее фалира страната за да лъснат лъжите на гюровци трайковци и тикви и ппдебили че клуба на богатите е поредната тяхна измама
отговор Сигнализирай
Новини