BGONAIR Live

БАБХ: Над 1000 овце "изчезнаха" от ферми в Смолян и Чепеларе


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

15
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
Изчезнали са да не им ги изморите!!!!!!!!
отговор Сигнализирай
14
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
Веднага в панделата и да връщат парите!
отговор Сигнализирай
13
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 2
Ами вместо от веригите агнешкото да се изкупи, хората си купуват и си ги колят или си ги гледат, поне ще се хранят с прясна храна, при Тошо всеки гледаше всичко и държавата цъфтеше.
отговор Сигнализирай
12
ТАКА
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 0
Така работят юристите . Да се учим от тях !
отговор Сигнализирай
11
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 10 Не харесвам 0
На пътя е пълно с виртуални чобани с БМВ и поршета...
отговор Сигнализирай
10
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 0
Нищо не е. На мен ми откраднаха напълно развита ферма, 79-то ниво в HayDay.
отговор Сигнализирай
9
Триморец Крадев
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 2
има нов шариф по пътя на Копринката ако ме разбирате. отчитайте се и овцете ще са на място и бизнесо че върви.
отговор Сигнализирай
8
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 1
"Изчезнаха"...КРАДАТ С ГЪZA си евросубсидии...и все ЛАЯТ срещу ЕВРОСЪЮЗА..хората на Каракочев...
отговор Сигнализирай
7
Евала
преди 1 месец
Харесвам 16 Не харесвам 1
Е, как да има българско агнешко от виртуални овце?
отговор Сигнализирай
6
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 1
Като прочетох това, и се сещам неуките жители на селата у нас как гледали агънца за Гергьовден. Питам ги каква порода са, оня зяпа като австралопитек. Гледат всичко друго, но не и месоядни породи, мислят си, че ядат агнешко, то ***. А престарелите овце на събора с чеверметата дори няма да коментирам. I am what I eat. Масовката българи не отбират НИЩО от храна. И о да- агнетата от Нова Зеландия са топ спрямо нашите.
отговор Сигнализирай
Новини