BGONAIR Live

Нова версия за гибелта на Ботев: Убит ли е от Никола Обретенов?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

75
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
До: Димитър ХристовБотев е искал да продължат-дори и да загинат, а Обретенов да се разпаднат и скрият, за да оживеят- защото е имал вече един брат в Диарбекир. Съзнателно се тиражира версията, че Ботев е искал да отидат в Сърбия, но последващите действия на Обретенов и останалите доказват предателската им същност за хладнокръвното убийство и ограбване...
отговор Сигнализирай
74
Димитър Христов
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
Най-вероятно и Димитрото е участвал в убийството, защото в последствие не се отделя от доминиращия Обретенов. Обретенов са били бедно семейство и къщата им е била на ниското до водата, а след това на бързо успява да построи новата къща-сегашния музей, като най-вероятно парите са на четата, защото е бил ковчежник и никой повече не съобщава къде са отишли парите... Ботев е редовете на борбата да си найда и аз гроба- до като Обретенов е прагматик и на тази основа възниква спора-
отговор Сигнализирай
73
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 1
Четата на Ботев се качват на Радецки единствено и само с една цел - пиратски концерт на Мотлей Крю. Ботев бил хвърлил окото на Памела Андерсън и се чудел как да я заклещи докато Томи Ли бие барабаните. Но уви почнала песента Кик Старт Май Харт и той почнал да кофее заедно с четниците.
отговор Сигнализирай
72
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
Защо изтрихте поста, в който се обяснява, че Италия и Франция, са замесени в убийството му? А ако тоя казва, че е Обретенов, това означава, че хора от Варна и Разград са виновниците.
отговор Сигнализирай
71
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
Да бяхте боядисали поне оградата на гроба на баба Тонка, че е ръждясала. Зад паметника й в Русе, растат кестени, а на гроба й , са изобразени лилии и други неща, мирише на нещо масонско или кой знае какво друго. А Ботев, си е чист български патриот и революционер. И парчето хартия, което размахва тоя, не е старо оригинално печатане на Кирилица и стара хартия, а е ново, съвременно.
отговор Сигнализирай
70
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 2
Аз пък знам със сигурност че основател на групата ZZ TOP е Ботев.
отговор Сигнализирай
69
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 1
До: анонимен 68Написали са го преди да знаят какви пишман хайдути сме били. Като художествено литературно произведение - 6! Като хайдути - слаб 2.
отговор Сигнализирай
68
Сериозно ли.
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 2
До: 20Ами добре,а Русия ли помогна на: Ирак, Сирия, Ливан, Израел, Палестина, Йордания, Саудитска Арабия, Йемен, Кувейт, Катар, ОАЕ, Египет, Либия, Алжир, Тунис и т.н. Тези съвременни държави + балканските също бяха под османска власт...промиването на мозъците е сериозно. Аз вярвам,че и без Русия щяхме да съществуваме,само че по- късно и с по- голяма територия...
отговор Сигнализирай
67
дядото
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 3
боже,нима са верни думите на осман паша към тотлебен при плевен - скъпи приятелю,заслужава ли си толкова кръв за този продажен народ
отговор Сигнализирай
66
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 0
До 57: Знаете ли, че този стих е изписан със златни букви на стена след входа на Сорбоната в Париж. Велико е.
отговор Сигнализирай
Новини