BGONAIR Live

Синдикат иска: Учителски заплати 125% от средната и отпадане на НВО след IV и X клас


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

10
Анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 4
Един въпрос защо само за държавните служители има синдикати за другите хора няма
отговор Сигнализирай
9
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 11 Не харесвам 9
ААА, да махнем НВО, за да няма атестация? Аз предлагам следното: малки матури след ВСЕКИ клас след 4ти, ако средния успех е с 20% под 6.00, тогава с 20% орязваме заплатите на даскалите. Ако е с 40% - с толкова орязваме заплатите. Никъде не дават пари за присъствие на работа!
отговор Сигнализирай
8
Анонимен
преди 1 месец
Харесвам 16 Не харесвам 2
И кой ще учат тия даскали то 80% от селата са вече само ромеи на, тях не им върви учението
отговор Сигнализирай
7
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 7
Аз викам да им свалим заплатите, все пак аз съм от тези, дето им ги усигуряват!
отговор Сигнализирай
6
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 12 Не харесвам 5
хахаха, а по едно беенве като на катаджиите на всеки даскал не щете ли а??
отговор Сигнализирай
5
Зозо
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 8
Хахаааа, да искат от Румен - спасителят и Гълъбаря :))))))))))))))))))))))
отговор Сигнализирай
4
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 5
Веднага пускам питане в дев.бг - как да забия скъпо платена даскалица!
отговор Сигнализирай
3
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 17 Не харесвам 6
Като почнат да се самоусигуряват, тогава, търтеи!
отговор Сигнализирай
2
Беден програмист
преди 1 месец
Харесвам 11 Не харесвам 2
Ще взема да се оглеждам в даскалици вече!
отговор Сигнализирай
1
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 20 Не харесвам 7
Искат ама нема.... Тиквата ги направи милионери тия даскаля :)))))
отговор Сигнализирай
Новини