BGONAIR Live

Скандал: Забраниха служба на български в Одрин, патриарх Даниил с коментар


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

12
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 1
Сигурно ще има глоба, ако се отслужи на български, те гърчулята само глоби им в главата!
отговор Сигнализирай
11
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 1
До 9 Вярно е, защото мой познати преди 15 години работеха в Гърция и гърците ги питали, имаме ли асфалтирани пътища в България.
отговор Сигнализирай
10
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 3
Гърчолята, обратно в Египет... Данайци бандити, тая цалатс им територия е българска тракийска наша земя
отговор Сигнализирай
9
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 1
8
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 12 Не харесвам 1
Да ви кажа работил съм в Гърция и нас българите ни имат за втора ръка хора. Тия го доказват. 2008 година бях там преди да ги удари кризата на гурбет и се подиграват на кръчма като отидем..вие в България телевизори имате ли??? Нали в България ако ми се подограваш така да ти начупя физиономията малаки.
отговор Сигнализирай
7
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 1
Да, така е, църквите в българските църкви в Турция не са под юрисдикцията на БПЦ. Също така е вярно, че бате ви Бойчо и Фартоломей си разменяхя медали. А, сегашният предстоятел на БПЦ също получи вселенски медал.
отговор Сигнализирай
6
в БАН
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 4
От '45 няма гръбначни в БПЦ! Понял? Сега поне банани има и отвориха границите...
отговор Сигнализирай
5
от БАН
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 6
Бананове има, не ни трябват служения, български, гръцки, каледонски, важно е да има бананкиииии!!!
отговор Сигнализирай
4
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 5
Баба Гусиии мята пеньоара за Париии...... 50 милиона Попска субсидия :)))))
отговор Сигнализирай
3
от БАН
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 1
патриархът трябваше да реагира по-остро, в българската църква се служи на български, но за такива искания си трябва гръбнак, анатомична част в човека, която очевидно сме забравили, че съществува. И си караме без гръбнаци... нали все пак има бананки.
отговор Сигнализирай
Новини