BGONAIR Live

Антон Кутев: Партиите, които не ни дадат подкрепа за съдебната реформа ще изчезнат от картата


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

35
Пловдив
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 10
Добре казано , кратко точно и ясно !
отговор Сигнализирай
34
Къде е мотивацията
преди 1 месец
Харесвам 12 Не харесвам 0
Как ще убедите младите хора,че няма да бъдат роби на синовете и внуците на номенклатурата с подарени куфарчета. Свобода, равен старт, справедливост= кухи и цинични фрази за лапнишарани. Политическата класа днес чудесно е описана в ,, Приказка за стълбата,, и ,, Пази Боже сляпо да прогледа,, Само с пропаганда и агитация няма да се случат нещата,защото народът нито е глупав,нито сляп.
отговор Сигнализирай
33
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 14 Не харесвам 0
Абе Кутев след закона за инфлацията, еврото, олигархията и прочие дето приехте на ден 1 ако изборите са след една седмица вие няма да минете 4%... Събрахте третоя ешелон калинки на герб-дпс-итн за министри така ли преборихте модела герб-дпс? Смешки за суверена да *** мухите...
отговор Сигнализирай
32
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 16 Не харесвам 0
Комунистът козината си мени, но нрава си не! Кутев, досега що не прогресира?
отговор Сигнализирай
31
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 19 Не харесвам 1
хубавото е че скоро хората ще разберат че сте неможаци и стари мошеници
отговор Сигнализирай
30
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 1
а с горивата ко прайми ве Курте?
отговор Сигнализирай
29
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 11
давай Курте,смачкайте изедниците,дигнаха цените тройно и още не са се наяли и вият като обезумели
отговор Сигнализирай
28
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 11
Търговеца ще скрие стоката или ще каже че е свършила че е на промоция или евтина но е била искупена. И органите ще кажата сичко е нормално дигайте че сичко е искупено и нема месо и леп. И пак си е същото. Без да се спре вноса и махне еврото нема нищо да стане.
отговор Сигнализирай
27
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 12 Не харесвам 3
Куртев е пич,колко партии смени и все е там където е келепира.Малко е гнусен и мазен,но такива уродляци трябват,за да спрем държавата да помага на фашистка окраина.За диктатор нр става-прекалено мека китка е
отговор Сигнализирай
26
Трябва
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 0
Да има и несправедливо-изгодна супер цена. А промоциите как ще се оценяват? И това доживях
отговор Сигнализирай
Новини