BGONAIR Live

Бенчев за горивата: Трябва да се замислим не за цените, а за доставките


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

7
Няма кво да го
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
Мислим,вън от ЕС И БЕЗСМИСЛЕНИТЕ ИМ САНКЦИИ,ВЪЗОБНОВЯВАНЕ НА ДОСТАВКИТЕ ОТ РУСКИ ПЕТРОЛ,А НЕ ЧРЕЗ 3ТИ СТРАНИ КАКТО Е СЕГА ,ЕС ЗАБИВА ДЪРЖАВАТА НИ В *** Г....З!
отговор Сигнализирай
6
Малко за политика
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 1
Условията, които САЩ поставят за сключване на мир с Иран са равносилни на искане за капитулация. Иран няма да се съгласи на това. Така че ниски цени на горивата скоро няма как да очакваме.
отговор Сигнализирай
5
Анонимни
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 2
Червената диктатура е тук
отговор Сигнализирай
4
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 2
Продажбите на стари електромобили във Великобритания растат с 32% през първото тримесечие...
отговор Сигнализирай
3
Един Българин
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 1
Бенчо, то и да има гориво на 10 евро /л все едно че няма така че все тая. Кой си има колело си е добре, но тия с бебетата ще сме по-малко подвижни....
отговор Сигнализирай
2
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 4
В тази ситуация най печеливши са зелените, отдавна бленуват за техния рай, без петрол, летене, движение, особено на ДВГ. Колела и евентуално електрички, те са бъдещето, хората вече са се погрижили и за семейни колела, климата вече се е затоплил и няма проблем и зимата да се ползват с по дебели дрешки.:))
отговор Сигнализирай
1
За доставките,
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 1
Бенчев, за доставките. Пиша го от 2 месеца. И за доставките на храни пиша отдавна.
отговор Сигнализирай
Новини