BGONAIR Live

Кузман Илиев: Да се изчистят ненужните разходи, за да не стане като при Виденов


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

22
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 1
Все автоматичното индексиране ви е дъвка в устата. А милиардите кражби от Здравната каса и магистралите всяка година? Значи първо ще орежем заплатите на хората на държавна работа, а за кражбите ще помислим някой друг път.
отговор Сигнализирай
21
А пък
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 1
Виденов не го ли всъщност "изработиха"?
отговор Сигнализирай
20
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 2
Обяватет държавен фалит за да спрете да теглите дълг и заеме. Виденов спаси бг а Лостов и Лойко истеглиха дълга сега е огромен.
отговор Сигнализирай
19
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 0
Не знаех че МВР е НПО според тоя пишман срециалист
отговор Сигнализирай
18
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 1
Ако инфлацията се овладее, ще стане ненужно вдигане на доходите. А така става само дяволски кръг. Доходите трябва да се вдигат БЕЗ административни решения, а от реализирано производство!
отговор Сигнализирай
17
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 1
НЕ САМО ТОЙ, ВСИЧКИ ВОДЕЩИ ИКОНОМИСТИ ПРЕДУПРЕЖДАВАТ; ПРЕМАХНЕТЕ АВТОМАТИЧНОТО ИНДЕКСИРАНЕ НА ДЪРЖАВНИТЕ ЧИНОВНИЦИ!!! ЩЕ ВИ ИЗЯДАТ ГЛАВАТА И ЖАН ВИДЕНОВ ЩЕ Е ПЕСЕН!!
отговор Сигнализирай
16
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
До: Анонимен12 има такава работа, да рецитираш сложни изречения пред камера.
отговор Сигнализирай
15
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
видим ли че некой първи абзац чисти ненужни разходи, не четем останалата част от изказването.
отговор Сигнализирай
14
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 0
Минимална заплата в Германия 4580лв, в БГ 1213лв- цени храни еднакви- а сега Кузман ще каже производителността в Германия е по висока - а защо у нас е по ниска- господа едър капитал усвоили милиарди купете машини и инструменти, създайте ред и организация, с които БГ работници да си увеличат производителността- не търсете вината в работниците, стига сте ревали- ами се стягайте, че ще ви измитаме!
отговор Сигнализирай
13
ама да
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 2
Ще стана сутанор на живота си. Ще се продам за пари, ще продам и душата си и ще забогатея... Нама да слушам Кузман.
отговор Сигнализирай
Новини