BGONAIR Live

Helpbook: Сигнали за агресивни и опасни кучета от различни градове


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

11
Бай Хой
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
Всеки купелюбец да прибере по няколко в къщи и да си ги храни и обгрижва ,при разходка ако нахапят някой да се съди ,така ще се реши проблема ,държавно не искате ама все държавата да се грижи за извратените ви прищевки ...
отговор Сигнализирай
10
Алексиния
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 1
И вас да ви изхвърлят в джунглата ще станете агресивни!Не питате кой ги изхвърля и обрича на борба за оцеляване!Дали държавата си върши задълженията:паспорт,чип ...?Общините по закон трябва да се грижат за бездомни животни.Тровят,изхвърлят в друга община ,убиват...Дали е така в Европа!?А кастрациите-последна грижа!
отговор Сигнализирай
9
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 1
Обичам животните, НО! Експертите съветват при среща с агресивно куче... първо такава среща не би трябвало да има в градска среда и разбира се във всеки населен район. Второ, съветите за поведение определено не работят, ако нямаш средство за защита, просто ще бъдеш нахапан, а може и по-страшно. Опасни животни трябва моментално да се отстраняват от хорската среда, каквото и да коства това + тежки санкции за собственика.
отговор Сигнализирай
8
Сиси
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 1
До: балтияВ Европа свободни кучета няма! Съдете ги! Стига лиготии и далавери с тия ***! Колко народ пострада от тях, колко болести развъждат! Въпросът трябва да бъде решен.кучета по улиците да няма
отговор Сигнализирай
7
Юлиян-3
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 0
Когато и от новото място ревнат, същата фирма или друга подобна идват,ловят,товарят и ги карат на друго място или пък на обратното старо населено място,пак ги пускат и чакат отново да ги потърсят(и все срещу заплащане.Просто,но ефективно.Схемата е идеална-бизнесът ражда нов бизнес.И така до безкрай.
отговор Сигнализирай
6
Юлиян-2
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 0
Практиката е следната:Оплакват се от дадено населено място от многото бездомни кучета.Алармира се фирма,която се занимава с тях,идва,лови ги,товари ги(срещу заплащане разбира се) и какво прави?Прибира ги,кастрира ги или ги приспива?Твърде скъпо излиза.Просто ги откарва в някое друго село или град,или направо ги пуска "из къра" и те обикновено се отправят към най-близкото населено място да търсят храна,като междувременно нанасят щети върху популацията на дивеча.Следва...
отговор Сигнализирай
5
Юлиян
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 0
Навсякъде е така.Вече се намираме в някаква перманентна обсада от бездомни кучета.По която и улица да тръгнеш неминуемо ще срещнеш няколко бездомни кучета.Като правило агресивни.Достатъчно е едно от тях да се спусне към теб и останалите го последват веднага.Не дай си Боже да има дете и да е само.Това вече минава всички допустими граници.Защо?В следващия коментар.
отговор Сигнализирай
4
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 2
Ами държавата, толкова ли не може да отдели някой лев за приюти, дезинфекция, ваксини, кастрация и храна?
отговор Сигнализирай
3
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 4
И най-важното, не бягайте, ако няма наблизо къде да се скриете, бягането, се възприема от животните, особено дивите, като отстъпление и набират смелост за нападение, бягайки след вас. Говорете на животните, те разбират говора и разпознават вибрациите на тоновете, колкото и да не ви се вярва.
отговор Сигнализирай
2
балтия
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 1
Предлагам да съдим България и бездушните политици в международния съд за тия кучета....Нашите крадливи политици разбират само от сопа.
отговор Сигнализирай
Новини