BGONAIR Live

Огромни късове лед удариха Трявна, градушка в много градове ВИДЕО


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

14
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 0
На 8 юли 2014 година имаше огромна градушка в София. От небето сякаш течеше ледена река. Такова чудо не бях виждал. Някои пишат, че била с големина на топка за тенис, но което видях нямаше някаква определена форма, а бяха огромни безформени късове лед, доста по-голями от топка за тенис
отговор Сигнализирай
13
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 1
Да не правим трагедии от нещо, което се случва всяка година.
отговор Сигнализирай
12
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 6
И естествено, хитрите селяни пак са си спестили парите за застраховка, и сега ще ревнат на Министерство на земеделието да ги обезщети, задето са били стиснати и непредвидливи. И естествено ще ги обезщетят..........от нашите данъци.
отговор Сигнализирай
11
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 1
Ако не бяха ракетите, щяха да падат дини и пъпеши. Евалата на Агенцията за борба с градушките! Ако не беше тя, нямаше да има България
отговор Сигнализирай
10

преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
9
Бай Боково време
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 2
По бай Боково време нямаше градушки в Трявна.
отговор Сигнализирай
8
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 1
Най голямата градушка в исорията е била с размери 20 см и тегло около 1 кг. Бангладеш 1986г. Подобна градушка е имало и в САЩ щата Небраска 2003г. Ледени топки с тегло около 850 грама.
отговор Сигнализирай
7
До 6
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 2
Да бе няма.....има и още как! Даже и много по голяма от тази има. Има случаи градушка с големината на човешки юмрук. Нали наскоро имаше такава градушка в търновско. Изпочупи покривите на къщите и много коли.
отговор Сигнализирай
6
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 8
това не е реално дето е на снимката, такава градушка няма, пак опростачаване, да им верваме фалшивата снимка.....
отговор Сигнализирай
5
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 2
Още повече ще има , запасете се с търпение , нали цялата държава я налепихме с фотоволтаични панели , природата ще си отмъсти , по един или друг начин !
отговор Сигнализирай
Новини