IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Павел Попов: Снимах се с Невзоров, защото мислех, че прави флаери за украинското посолство


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

8
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 6 Не харесвам 0
а николайчо хвърляше камъни нале?
отговор Сигнализирай
7
хаха
преди 2 часа
Харесвам 14 Не харесвам 0
Стига бе, ако комисионна за какво беше?
отговор Сигнализирай
6
Козята брадичка е т*
преди 2 часа
Харесвам 12 Не харесвам 0
Юли месец знае кой е, но на 18 август е *** печатар на флаери... "Снимката е правена на 18 август, неговата сага с опита да бъде екстрадиран от България заради разследване за пране на пари и др. сериозна, (според МВР и ДАНС престъпна дейност) се случва през юли, а неговата сага, той стана таен свидетел срещу Благомир Коцев през октомври", заяви Попов.
отговор Сигнализирай
5
До: Петро
преди 2 часа
Харесвам 10 Не харесвам 0
Аз му вярвам. Всички сгради на Дънката са незаконни и няма друг инвеститор във Варна, който може да постигне такива отвратителни мащаби на строителство! Неговите сгради се одобряват и влизат в експлоатация с непонятни за мен хватки. Разследванията трябва да се фокусират върху този човек. Доколкото ми е известно и за купуване на гласове е заподозрян.
отговор Сигнализирай
4
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 16 Не харесвам 0
така са се противопоставяли и спирали незаконното строителство 2 години, че изникнали над 100 сгради :) ЦИРКАДЖИИ!
отговор Сигнализирай
3
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 14 Не харесвам 1
Я КАКВА НАИВНА МУХИЧКА!!!...
отговор Сигнализирай
2
Култови
преди 2 часа
Харесвам 19 Не харесвам 2
Какъв е проблема? Електорат, който повярва за Петрохан на Василчо, че подарява 250 хил лв, без точно да знае за какво, и че кмета Коцев не е видял малък град във Варна, що пък да не повярва и на този. Аз също държа да се снимам с всеки раздавач на флаери, прави ми чест. А вие?
отговор Сигнализирай
1
Петро
преди 2 часа
Харесвам 15 Не харесвам 1
Абе, кой ти вярва!
отговор Сигнализирай
Новини