IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Радев за дефицита: Красноречива оценка за предишните правителства ВИДЕО


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

131
дедо ви
преди 2 дни
Харесвам 8 Не харесвам 1
абе прогресист твоите служебни правителства не отговарят ли за тоя дефицит , щото бяха няколко ?
отговор Сигнализирай
130
анонимен
преди 2 дни
Харесвам 11 Не харесвам 2
Въздух(ар) под налягане е този. Да ви кажа ли кои сметки не са плащани? Ежемесечните сметки от 1 000 050 за Боташ не са. Така че сега бай румене, плащай! И не се оплаквай. Това са твои масрафи.
отговор Сигнализирай
129
анонимен
преди 2 дни
Харесвам 13 Не харесвам 0
Га мята юмручето друго мънкаше!
отговор Сигнализирай
128
анонимен
преди 2 дни
Харесвам 2 Не харесвам 14
Не се подвеждайте по хейта на 2-3 платени ГЕРБ писачи. Радев продължава да се ползва с невиждано досега доверие от населението. Ние знаем кой ограби държавата. Вижда се и по стандарта , и по колите, и по имотите на сомопровъзгласилите се средна класа "бенефициенти" на общо около трилион евро от обществени поръчки по европроекти. Ние да не сме ***...лоумни, бре?
отговор Сигнализирай
127
анонимен
преди 2 дни
Харесвам 10 Не харесвам 0
Рундяев, никой не те държи там да ревеш, хората очакват по-добър и справедлив живот, ако не можеш да се справяш, а ти не можеш, шото си кукла на конци, се измитай
отговор Сигнализирай
126
анонимен
преди 2 дни
Харесвам 7 Не харесвам 0
До: анонименКак да не е направил?!! Вдигна депутатските заплати и намали пенсиите!
отговор Сигнализирай
125
Курдо Коленков
преди 2 дни
Харесвам 10 Не харесвам 2
До този момент- едно голямо, голямо -НИЩО! Пардон свалиха охраната на Боко и Паржу. И толкоз!
отговор Сигнализирай
124
анонимен
преди 2 дни
Харесвам 12 Не харесвам 0
Премиерът да спре да дудне и да започне да действа, защото до момента не е направил нищо. На кривата ракета .
отговор Сигнализирай
123
анонимен
преди 2 дни
Харесвам 4 Не харесвам 1
До: анонимен120 Троляците на зелената непрана флаланелка явно не могат да четат.Сигурно коментарите ги пишат ботове и за това са едни и същи!
отговор Сигнализирай
122
анонимен
преди 2 дни
Харесвам 11 Не харесвам 3
Новини