BGONAIR Live

Шофьорите на колите от тежката катастрофа с обвинения за умишлени убийства


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

12
Нане Вуте
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 0
Нещо не разбрах!!! Неправоспособни и имат много нарушения?! Значи са били спирани , глобявани и т.н.!! Защо след първото нарушение при наличието на неправоспособност колата не е конфискувана?????
отговор Сигнализирай
11
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 0
Това за сетен път показва, че "демокрацията" не е за прости хора!*** разбират само от бой, родителите им също !
отговор Сигнализирай
10
Умисъл
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 3
Според мен това е *** формулировка - тези хора не са имали умисъл да блъснат автобуса и да убият хора, както примерно някой, който планира да застреля някога. Просто да се казва причиняване на смърт по непредпазливост с утежняващо обстоятелства и пак да се дават същите тежки присъди. Просто напоследък едва ли не всяко ПТП със смърт е едва ли не умишлено.
отговор Сигнализирай
9
Хемус
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 0
Смятай за какви "авери" става въпрос,щом се топят един друг,кой е карал автомобила!
отговор Сигнализирай
8
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 14 Не харесвам 0
Който не е разбрал - състезателите са *** Калашниците им викат, занимават се с проституция, дрога в Студенски, и всичко незаконно за което се сетите. Татуирани *** ви убиват а вие седите във Фейса. Офце сте офце
отговор Сигнализирай
7
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 6
"оня къде направи партия след смърта на детето си няма ли нещо да каже щот той много обича да привлича внимание" ............... .........скуби си веждите
отговор Сигнализирай
6
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 12
И какво като е Виктор от ромската махала??? Това е внушение.
отговор Сигнализирай
5
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 26 Не харесвам 0
Умишлено се спестява че става въпрос за неуки,неплатили един лев данъци,без един ден трудов стаж,без СУМПС представители на Бойко пеевския електорат. Сигурно и тези са добри бхаратци,пеят в хора и свирят на мандолина в църквата. А незнайно как са се сдобили с чешки СУМПС,за да избегнат липсата на десети клас образование. Иначе на ушев му дай да реве че заплатите ниски.
отговор Сигнализирай
4
абе
преди 1 месец
Харесвам 10 Не харесвам 4
оня къде направи партия след смърта на детето си няма ли нещо да каже щот той много обича да привлича внимание
отговор Сигнализирай
3
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 2
Дайте ги на Китаеца, той ще ги оправи!
отговор Сигнализирай
Новини