IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Радев от Брюксел: България ще наложи вето на санкциите срещу Русия заради патриарх Кирил


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

455
До 455
преди 1 ден
Харесвам 6 Не харесвам 7
Тя и сега е над 45% инфлацията. Зеленият чорап излъга хората, че ще намали цените, но е безсилен. Олигарсите,с които обеща да се бори се оказаха пенсионери, майки и работещи бедни. На техните пари посегна.
отговор Сигнализирай
454
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 3 Не харесвам 1
Борис, за пръв път наблюдаваме, откак бутнаха Живков!
отговор Сигнализирай
453
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 1 Не харесвам 9
Путин каза, ние решихме
отговор Сигнализирай
452
Борис
преди 1 ден
Харесвам 8 Не харесвам 7
Кажете ми кога е било български политик да заеме някаква позиция, различна от лизaнe на интuмните чаасти на брюкселския фашucтки коминтерн!!!
отговор Сигнализирай
451
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 5 Не харесвам 3
Референдум за независимост!
отговор Сигнализирай
450
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 5 Не харесвам 9
Преди си бяхме троянския кон на Русия . Сега си станахме обикновено магаре на Русия в Европа. Издишаме.
отговор Сигнализирай
449
гол
преди 1 ден
Харесвам 3 Не харесвам 9
Трябва унгарското лекарство да ни приложат - спиране на фондовете, което ще доведе до 40% инфлация тогава сами ще си го махнем неадекватника
отговор Сигнализирай
448
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 9 Не харесвам 4
Илияна Йотова, вицепрезидент по онова време на България, целува не само ръката на руския патриарх Кирил на аерогара София при посрещането му, но и прикляква ниско, за да демонстрира преклонение пред чуждия гост. Проруското слагачество няма граници. Година по-рано на клетвата си като вицепрезидент в парламента тя отказа да целуне ръката на българския патриарх. Чуждопоклоници!
отговор Сигнализирай
447
Пророк на БКП
преди 1 ден
Харесвам 2 Не харесвам 5
До: анонимен 443 () Сакън, само това не пожелавай, щото Расдия скоро няма да я има, с вашПутаран ще е под земята.
отговор Сигнализирай
446
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 4 Не харесвам 4
огромния капитал, който натрупахТЕ като една от страните, които най-силно подкрепяха Украйна е резултат от заеми който ще плаща българския данъкоплатец в ЕС
отговор Сигнализирай
Новини